Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Terim (2022)

Belgeseli Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    20
Türk futbolunun kaderini değiştiren insan aynı zamanda ülkenin yetiştirdiği en büyük futbol adamı. Böyle bir belgeselin olması diğer Türk spor adamları için oldukça faydalı.

Cehalet mutluluktur tabi :D ''Güçlü bir Türkiye için ben de varım'' rezaletini bitirmek, konya maçı ile başlayan hakem skandalları 2 fener maçındda çalınan 4 puan,TFF'nin dalga geçer gibi 19:05'te yaptığı ceza açıklamaları, Terim'in babasının vefaatına sanki sevinirmişçesine TFF twitter hesabından yazılanlar. Kulüpler birliinin 17takıma imza attırdık diye yayınladığı adi aşağılık bildiri, forvetsiz yarı sezon, Terim'e 7+3 10 maç ceza say say bitmiyor daha bir dolu olaya rağmen koydu geçti Fatih Hoca.

Edit: ''Hocam VAR'a git golden önce faul var''
Gerçekten helal olsun zamanında müthiş yorummuş gördüğüm sayılı bilge insanlardan birisin ustam, siyasi zinciri bitirdi diye başına gelenler olmasaydı belgeseli çekmeye devam ediyorlardı şimdi.

Türk futbolunun kaderini değiştiren insan aynı zamanda ülkenin yetiştirdiği en büyük futbol adamı. Böyle bir belgeselin olması diğer Türk spor adamları için oldukça faydalı.
Galatasaray'ı ülkenin en büyük takımı yapan bir numaralı isimdir. Diğer takımların Terim'i hiçbir zaman olmadı 🤗

Galatasaray'da teknik direktörlük yaptığı toplam 12 yılda; 8 Süper Lig, 3 Türkiye Kupası, 5 Süper Kupa ve UEFA Kupası kazandı. Bu nasıl bir dominasyondur yav?

Galatasaray'ı ülkenin en büyük takımı yapan bir numaralı isimdir. Diğer takımların Terim'i hiçbir zaman olmadı 🤗

Galatasaray'da teknik direktörlük yaptığı toplam 12 yılda; 8 Süper Lig, 3 Türkiye Kupası, 5 Süper Kupa ve UEFA Kupası kazandı. Bu nasıl bir dominasyondur yav?
Performansı böyle olmasa @William cutting her sayfaya yorum atmazdı mesela adam sıralamayı değiştirdi.

Artıları var olsa da ama eksileri o kadar fazla ki ,bir şey diyemiyorum.karar sizin.
Oyunculugunda emniyet mufettisi dovdu,ustundeki bazi esyalar gitmis.
Müjde ar icin gazino bastı.çiçek gönderen bir adamın kafasını yardı.
Maç sonu emniyet görevlileri ile kavga ve tutuklanma,
Kendi takım arkadaşina kafa atarak dişini kırma.
Hakemin yüzüne tükürme,

Ben yoruldum.isteyen olursa gazete kupurleri ile pdf linki atacağım.
Bu da onu çekin bunu çekin derken bahsettiği şey

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık