Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Terim (2022)

Belgeseli Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    19
Cehalet mutluluktur tabi :D ''Güçlü bir Türkiye için ben de varım'' rezaletini bitirmek, konya maçı ile başlayan hakem skandalları 2 fener maçındda çalınan 4 puan,TFF'nin dalga geçer gibi 19:05'te yaptığı ceza açıklamaları, Terim'in babasının vefaatına sanki sevinirmişçesine TFF twitter hesabından yazılanlar. Kulüpler birliinin 17takıma imza attırdık diye yayınladığı adi aşağılık bildiri, forvetsiz yarı sezon, Terim'e 7+3 10 maç ceza say say bitmiyor daha bir dolu olaya rağmen koydu geçti Fatih Hoca.

Edit: ''Hocam VAR'a git golden önce faul var''
İroni mi yapıyorsun ? Spor sohbet orada duruyor kimin ne olduğu belli işte.

Kural çıkmadığı zaman seçim yaptıkları için mi?
Evet. Bunu geriye yürütmek şeye benzer. Askerlik 6 ay iken askerlik yaptın diyelim, 12 aya çıktığında seni 6 ay daha askere çağırmalarına. Ya da bedelli askerlik kaldırıldı diyelim ve zorunlu 6 ay oldu. Bu kuraldan önce bedelli yapanları toplayıp askerlik yaptırtmaya. Bu da hukuka güveni ve öngörülebilirliği ortadan kaldırır. Ondan geri yürütemezsin.

Türkiye'de veya yurt dışında başarılara imza atmış insanların başarıları bir film veya dizi haline getirilip yayınlanması güzel bir şey.
Umarım zamanla bu tarz projeler artar.

Ama sırf öyle bir şey yaşandı diye kim olursa olsun o kişinin sosyal medyalarda aşırı derecede yükseltilmesi ve yere göğe sığdırılamaması zaten aşırı derecede toksik olan futbol mecrasını daha da çekilmez hale getiriyor. İnsanlar, onların yüzüne bakmayıp fotoğraf çekilmese nefret edecekleri insanları fazla yüceltiyorlar.
Neyse bende fırsatım olunca izlerim diye düşünüyorum merak ediyorum nasıl olmuş.

Evet. Bunu geriye yürütmek şeye benzer. Askerlik 6 ay iken askerlik yaptın diyelim, 12 aya çıktığında seni 6 ay daha askere çağırmalarına. Ya da bedelli askerlik kaldırıldı diyelim ve zorunlu 6 ay oldu. Bu kuraldan önce bedelli yapanları toplayıp askerlik yaptırtmaya. Bu da hukuka güveni ve öngörülebilirliği ortadan kaldırır. Ondan geri yürütemezsin.
Hukuken olmuyorsa Tff'de de suç yok o zaman.Yinede bu işi bir kılıfına uyrdursalardı çok iyi olurdu.Mesut,Gökhan inler,Jimmy Durmaz gibi adamların Türk olarak oynamaları çok saçma.Gelecekte İlkay falanda Türk olarak oynayacak lige geldiğinde.

2 bölüm izledim. 2.bölümde anlatılıyor UEFA o kadar gözüm hakan şükürü aradı ki adapte olamadım konuya.
Çok fazla kesip biçmişler eğlence kısımları eksik geldi.Hatta arif ve hakanın attıkları gollerin olduğu maçları atlamışlar.
Kulüp bazında TR'nin en büyük 2 başarısının yaşandığı dönemi doğru düzgün işlememişlerse ayıp etmişler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık