Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tek Resim İle İkna Et

Roronoa Zoro

City of Darkness için bu şekilde bir tabir kullanmak hoş değil, teessüf ediyorum hacı. Bilmediğine veriyorum bu sözleri artık. :S

Seride olay örgüsü iyi ve aksiyon had safhada. Arkadaşlık olgusu da çok iyi işlenmiş.
İşin şakası bir yana, ben sevmiyorum böyle çizimleri. Hoşuma gitmiyor. Konu ne kadar iyi olursa olsun aşırı itici geliyor. Aynı klasik capon kızlarını işleyen animeler gibi.

İşin şakası bir yana, ben sevmiyorum böyle çizimleri. Hoşuma gitmiyor. Konu ne kadar iyi olursa olsun aşırı itici geliyor. Aynı klasik capon kızlarını işleyen animeler gibi.
Okumadığın için içeriğini bilmemen normal. Seride kan, çete savaşları had safhada. Kas falan işin içinde doğru dürüst hiç yok. :)

Seri çin serisi.

City of Darkness için bu şekilde bir tabir kullanmak hoş değil, teessüf ediyorum hacı. Bilmediğine veriyorum bu sözleri artık. :S

Seride olay örgüsü iyi ve aksiyon had safhada. Arkadaşlık olgusu da çok iyi işlenmiş.
Evet, aksiyon had safhada ama olay örgüsü falan yok şimdi :(.

Billy Bat gibi bir seriyi okuduktan, bir seri için "Olay örgüsü iyi" lafını bu kadar kolay kullanacağını sanmazdım.

Billy Bat gibi bir seriyi okuduktan, bir seri için "Olay örgüsü iyi" lafını bu kadar kolay kullanacağını sanmazdım.
Ben çete savaşları barindiran serileri seviyorum, kaçırmam okurum. Onların arasında Cod iyi, yoksa billy bat ayrı seviye. Olay örgüsü yönüyle one piece ile kingdom örnekleri verirken onların arasına yazmayacak kadar iyi bir seri billy bat. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık