Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tek Resim İle İkna Et

Sakuran
Ben bu seriyi okumadım ama bu resmi gördüğümde okuyasım gelmişti. Türkçe çevirisi olmadığı için okuyamadım. Ben tek resim ile ikna olduğum için de burada paylaştım :/

Vinland Saga

Konuyu biraz merak edenler için; özet:vikingler; detaysız özet; kahramanımız çocuk yaşta babasını düelloda (yardım-ile) öldüren adamdan intikamını almak adına onun gemisinde yolculuğa başlar, amacı savaşçı şerefine uygun bir şekilde düelloda kellesini almaktır, ama dülello tekliflerini bir türlü kabul ettiremez, adam ise onu bir piyon gibi yönlendirerek çeşitli işleri(kelle almak, casusluk, vb.) düellosunu kabul etme vaadi ile yaptırır, seri oldukça dinamik çizimlerle okuyucu mutlu ediyor.
Sun-ken Rock

Bunun ikinci serisi çıkıcaktı galiba ne oldu ona hocam bir bilgin var mı?
City of Darkness - 32 Chapters (Complete)
City of Darkness 2 - 100 Chapters (Complete)

Çin'de iki sezon da tamamlanmış. İngilizce'de ise ilk sezon bitmiş, ikinci sezondan da 32 bölüm vermişler, en son 2 hafta önce güncel verilmiş. Bir problem yok gibi duruyor, devam ediyorlar çevirmeye yani.

Bunun ikinci serisi çıkıcaktı galiba ne oldu ona hocam bir bilgin var mı?
İkinci sezonu ingilizceye çevriliyor zaten. Batoto'dan bakarsan eger ilk sezon 32. bölüme kadar sonrası 2.sezon oluyor ve ikinci sezonda da en son 32. bölüme(64. bölüm) kadar ingilizceye çevrilmiş durumda ve cevrilmeye devam ediyor.

Türkçe çevirisini soruyorsan, 2.sezon 12.bolume kadar çevrilmiş durumda devamı da yakinda gelecek ve elimde 5 tane çeviri var onlari da editleyip parca parca verecez, mangayurdunda da yayınlarız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık