Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bellamy gibi. Bana antipatik geliyor ama özellik değerlendireceksek;

Luffy'e devasa hakin var diyor nasıl anlıyor bunu? K.haki lazım.
B.hakisi de var.
Meyvesini de geliştirmiş.
Sadakat desen köpek gibi mübarek. Eğer Luffy'e bağlanırsa, Luffy öl dese ölür o derece.
Gelişime açık görünen.

Bu açılardan bakınca gelmesi kötü olmaz. Ama gel gelelim antipatik geliyor bana. Çok itici bir tipi var.

luzo

Cavendish law'ın tayfaya, bellamy bizim tayfaya, bartoda fan olarak gezinmeye devam.

luzo

bende barto'yu isterimde bellamy'nin dof'a karsı bağlılığı nefrete falan dönecek bize katılacak bence

Kimse inanmasada ben Law gelecek gibi hissediyorum D. çıkmasa kesindi de. Ah o D. işi bozuyor. Yoksa her tayfaya gelen insanlar gibi işleniyor hikayesi. Ama Vivi gibi olacak sonu sanki. Gelirse bizim tayfa fazla über olur bence ya olay çok karışır çook.

Law tayfaya gelmez ki zaten tayfası var. Aynı zamanda D. olduğunu gördük ve tayfaya katılma durumunu iyice zora sokuyor bu. Bugüne kadar gördüğümüz D.ler özgürlüklerine düşkün insanlar. Emir altına girmez gibi geliyor. Benim tahminim Violet gelir tayfaya. Barto'ya gelince büyük ihtimal Bellamy ile tayfa kurarlar ve bizim tayfayı takip ederler. Barto zaten tayfanın hayranı, Bellamy'de Luffy'ye boçlu gibi birşey.

tayfaya gelecek kişi bellamydir kesin ve net başka bişi demiyorum :D
Gerçi daha önceki adalarda genelde önce kötü gözüken ama içinde iyiliği barındıran karakterler tayfaya geldi. Zoro, Nami, Robin, Franky. Düşününce Bellamy'de iyi kötü birine inanmış peşinden gidiyor. Sadece inanacağı doğru kişi lazım. Artık son olaylardan sonra bu Luffy olmuştur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık