Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Verdiğin örnek mi şimdi kamki:mincika:dof diyoruz, final dövüşü diyoruz, kaptan luffy dolayısı ile tüm tayfanın geleceği diyoruz.

Luffy'e tam ölümcül vuruşu yaparken dof, araya giriyormuş bellamy veya tam ölümcül vuruşu yaparken bellamy dof'a son bir darbe vurup bayılıyormuş...
Ya dur işte olayı yokuşa sürme.Bellamy gelemez,gelmemeli. :( Oturur ağlarım. :(

Roronoa Zoro

Luffy'e tam ölümcül vuruşu yaparken dof, araya giriyormuş bellamy veya tam ölümcül vuruşu yaparken bellamy dof'a son bir darbe vurup bayılıyormuş...
Bayılıyormuş yerine geberiyormuş desen süper olur. Hem Luffy sağlam gaza gelir. En azından Mingo'nun yenilmesine dolaylı da olsa bir katkısı olur :)

Belami'nin tayfaya gelmesi demek Zoro varken tayfaya Kinemon ya da Cavendish'in gelmesi demek. Luffy lastik, Belami de türevi. Tayfaya bak, kimsenin yeteneğinin birbiriyle alakası yok. O yüzden Belami imkanı yokkk gelmez. Ya geberir gider ya da müttefik olur falan.. Dia gebermedi gerçi Belami sümüğüne de bir şey olmaz :( Neyse neticede sen Belami'yi unut :)

Bayılıyormuş yerine geberiyormuş desen süper olur. Hem Luffy sağlam gaza gelir. En azından Mingo'nun yenilmesine dolaylı da olsa bir katkısı olur :)

Belami'nin tayfaya gelmesi demek Zoro varken tayfaya Kinemon ya da Cavendish'in gelmesi demek. Luffy lastik, Belami de türevi. Tayfaya bak, kimsenin yeteneğinin birbiriyle alakası yok. O yüzden Belami imkanı yokkk gelmez. Ya geberir gider ya da müttefik olur falan.. Dia gebermedi gerçi Belami sümüğüne de bir şey olmaz :( Neyse neticede sen Belami'yi unut :)
Ölme senaryosu aklıma geldide, o zaman tayfaya katılamaz diye sildim senaryodan:oleyo2: bellamy'de başka yönde geliştirir meyvesini, böylelikle luffy ile çakışmazlar, oda ayarlar o teknikleri onlar kolay iş:p

Roronoa Zoro

Ölme senaryosu aklıma geldide, o zaman tayfaya katılamaz diye sildim senaryodan:oleyo2: bellamy'de başka yönde geliştirir meyvesini, böylelikle luffy ile çakışmazlar, oda ayarlar o teknikleri onlar kolay iş:p
Ee illa tayfaya katacam diyorsan sana zor iş yok zaten mübarek :) Minareyi çalan kılıfını da hazırlar misali :) Gelmesini istiyorsan bilemem ama bana göre %99.9 gelmeyecek.

Bartolomeo başta güçlü göründüğü için pek ihtimal vermiyordum ama gördük ki o kadar güçlü değil Gladius'u bile zar zor yendi.Barto katılsa güzel olur.

Arc başından beri söylüyorum, hala da aynı düşüncedeyim; tayfaya gelecek kişi CC, başkası değil. Ait olduğu yer yok, kalmayacak. El mecbur tayfaya akacak.

Yeni Dünya'da tayfaya biri alınacak. Oda'nın kendi söylediği şey bu. Bunun bu arcda gerçekleşme oranı yüksek. Tayfaya gelmesini istediğim isimler var.(En başta Barto.) Ama Barto'nun gelmeyeceğini düşünüyorum. Müttefik kuvvet olacak gibi.

Onun haricinde Dof tekmelenince CC'nin gidecek bir yeri kalmıyor. Başka biri tarafından alınmazsa (Yapay şeytan meyvesi ordusu kuran Kaido'nun bunu yapma ihtimali var.) tayfaya gelmesi için sağlam bir fedakarlık yapması gerekli. Ya da tayfada rehin olarak kalır daha sonra zamanla yaptığı işlerle tayfaya kabul edilebilir. Bilim adamı ve logia olması da + durumlar.

Luffy, Law için onu tayfama alacam diyor ama sonu ne olur kestiremiyorum. İlerleyen bölümlerde extra bir durum olmazsa Law'ın bunu kabul etmesi zor.

Bellamy ise kuvvetli adaylardan biri. Gelme ihtimali en yüksek kişilerden. Ama Barto'nun ekibine katılma durumu da olabilir.

Violet, Rebecca ya da bilumum Dressrosalı savaşçılardan kimsenin katılacağını sanmam. Yeni Dressrosa'da yapacak çok işleri olur.

Kimin katılacağını kestirmek zor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık