Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Barto her özelliğiyle bizim tayfaya gelmeyi hak eden biri. Birincisi dedektif sayılabilecek bir adam, dünya hükumeti her şeyi örtbas ettiği halde öğrenmiş. Eğlenceli bir insan, savaşın orta yerinde çiş yapabiliyor. Meyvesi her türlü savunma amacıyla kullanılabilir. Gemi bile korur. Luffy için ölür, öldürür.
Adamsın :D

Makino katılabilir...
keşke :/

E tabii öyle olacak, mesela ben olsam, alırım Hancock'ı. Gelsin dinazorlar gitsin koca aslanlar. Napıcam nakamayı elimde öyle hatun varken.
ya benim tayfamda hem nami hem robin olacak hancock'U düşüneceğim

Madem herkes birini ortaya atıyor ben de perona diyorum :D

Bende bir kişi söylemek istiyorum.
Şu Cücelerin Prensesi katılabilir gibi geliyor. Onda da sağlam bir meyve var galiba manganın birinde öyle bir söz geçmişti.

Meyvesi sayesinde tayfanın savunma gücü olarak bence Barto kesinlikle gelmeli.
İleride tayfanın Jozu'su olabilir.

Barto gelsin. Ama mangada göründüğünden beri gelmesini istediğim biri var. Gelse iyi olurdu :D

Kardesim barto bizim tayfaya uygun degil komik felan ondan diyonuz gelsin adam luffy sempai diyo baska bisey demiyo. Bellamy hic olmaz adamin hayali belli dof dof da dof dof(dof olurse yeni bi hayal diye belki ). Eger gelirse luffyle arasi iyi olan biri gelecek kesin zaten ondan son bolumde iyice yamadi bellamyi ya hadi hayirlisi. Istek yazarsamda barto derim adam komik. Bu arada ilk yorum...

Hem çöp hem çapsız Bellamy'nin tayfaya geleceği fikrini kim ortaya attı lan kaç gündür konuşuluyor yapmayın olum böyle şeyler

Senor Pink reyiz gelsin.Tayfanın adamlık seviyesini çok yükseltir.Tayfaya böyle bir delikanlı adam lazım.:a:

Şuan tayfaya katılmayı en çok hakeden Barto.Yılışık,fan bir karakter olabilir.Sevmeyebilirsiniz ama yaptıklarını da unutmayalım.Luffy için turnuvaya katılmış.Bombalara kafa atmış.Rebeccayı,Bellamy'i korumuş.Luffy'e laf atanın dilini koparmış.Bize böyle tayfayı,Luffy'i gönülden seven adamlar lazım.İstediği zaman canını verebilecek türden bir adam Barto.Zaten tayfada sirk gibi.Bartoda tam olur tayfaya.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık