Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
luffy 400 milyon
zoro 120 milyon
sanji 77 milyon

gelebilecekler listesinde öne sürülenler;

law 440 milyon
jinbei 400 küsür milyon
ceasar 300 milyon
bartolomeo 150 milyon
bellamy 195 milyon
cavendish 280 milyon

yani rebecca,cüceler gibi çöpler tayfaya bir sey katmaz.sabonun ölüsü 500,hatta meyveden sonra duysun denizciler 600 eder.

ödül kıstaslarına bakarsak robin daha zoroda ödül yokken ödüle sahipti ve zoronun ilk ödülünden yüksekti,sanjide ise o zaman ödül bile yoktu.o yüzden lawda gelse jinbeide gelse birsey degişmez,sag kol hep zoro olur.ama su üstteki gibi ödülleri saglam adamlardan biri tayfaya katılacakki tayfanın saygınlıgıda artsın.bu saatten sonra cocuk oyunu degil korsancılık :cool:

luffy 400 milyon
zoro 120 milyon
sanji 77 milyon

gelebilecekler listesinde öne sürülenler;

law 440 milyon
jinbei 400 küsür milyon
ceasar 300 milyon
bartolomeo 150 milyon
bellamy 195 milyon
cavendish 280 milyon

yani rebecca,cüceler gibi çöpler tayfaya bir sey katmaz.sabonun ölüsü 500,hatta meyveden sonra duysun denizciler 600 eder.

ödül kıstaslarına bakarsak robin daha zoroda ödül yokken ödüle sahipti ve zoronun ilk ödülünden yüksekti,sanjide ise o zaman ödül bile yoktu.o yüzden lawda gelse jinbeide gelse birsey degişmez,sag kol hep zoro olur.ama su üstteki gibi ödülleri saglam adamlardan biri tayfaya katılacakki tayfanın saygınlıgıda artsın.bu saatten sonra cocuk oyunu degil korsancılık :cool:

Emin misin hocam. :oleyo:

@Dragon

Law'ın tayfası var. Luffy'e katılma ihtimali yok.
Barto'nun da tayfası var. Ama Ace'in de vardı. Bıraktı gitti WB'nin tayfaya. Muhtemelen Barto gibi bir fan da bırakır kendininkini.
Cavendish'in 3 yıl önceki ödülü 280 milyon, şimdiki belli değil ve tayfası da var zaten. Onun ihtimali de yok.
Jinbei katılacağını söylemişti zaten ama bence ileride Big Mam tarafından öldürülecek.
CC bir Dof fanı. O yüzden Luffy'e katılmaz diye düşünüyorum.
Bellamy ise tam bir mal örneği. Fanlıkta sınırı aşmış, ihanete uğrayınca da avare olarak dolanmaya başlamış bir adam ama bence katılmaz Mugilere. :D

Emin misin hocam. :oleyo:
şimdi sanji zefftenmi ne duymus grand line cennet diyorlarmıs.nedeninide ögrendik,yeni dünya cehennem oldugu içinmiş.ee asagı yukarıda yanılmadık.sadece dresrosa arca baksan luffyden güclü diyebilecegimiz bir kac adam cıkar.zorodan güclü diyebilecegimiz bir 10 adam cıkabilir,sanjiyi gectim :D

yani bu saatten sonra makara olur,ezikler yine ezikligini yapar ama kan gövdeyi götürmesede,kan görürüz ins :oleyo2:

reiper@

jinbei kesin tayfada kardesim.nedenide söz veya ödül degil,ırkların kardesligi ve joy boy tarafından verilen sözün direk ilk elden tutulmasına sahitlik etmek.

digerlerine gelince cavendish en fazla 400 eder.haklısın law ve cavendish emir alıcak adamlar degiller.ama olay crocodile versiyon gibi geliştigi için nasıl orda robin geldiyse,burdada tayfasından degilde,zoraki duran law veya ceasar agır basıyor yeni robin olmak için.

üstelik düşünsene dofun yenildigini ceasarın peşinde linlinde olur kaidouda adamı koruyabilecek yegane kişi polat luffy :D

şimdi sanji zefftenmi ne duymus grand line cennet diyorlarmıs.nedeninide ögrendik,yeni dünya cehennem oldugu içinmiş.ee asagı yukarıda yanılmadık.sadece dresrosa arca baksan luffyden güclü diyebilecegimiz bir kac adam cıkar.zorodan güclü diyebilecegimiz bir 10 adam cıkabilir,sanjiyi gectim :D

yani bu saatten sonra makara olur,ezikler yine ezikligini yapar ama kan gövdeyi götürmesede,kan görürüz ins :oleyo2:

reiper@

jinbei kesin tayfada kardesim.nedenide söz veya ödül degil,ırkların kardesligi ve joy boy tarafından verilen sözün direk ilk elden tutulmasına sahitlik etmek.

digerlerine gelince cavendish en fazla 400 eder.haklısın law ve cavendish emir alıcak adamlar degiller.ama olay crocodile versiyon gibi geliştigi için nasıl orda robin geldiyse,burdada tayfasından degilde,zoraki duran law veya ceasar agır basıyor yeni robin olmak için.

üstelik düşünsene dofun yenildigini ceasarın peşinde linlinde olur kaidouda adamı koruyabilecek yegane kişi polat luffy :D
Yonkou'nun inmesi için 2-3 arc daha gelmesi gerekiyor. Direk inmez, inmemeli bence. Evet Luffy güçlendi ama henüz o seviyede değil kaldı Doff'u yendiğinde kalıcı bir iz de olabilir vücudunda. Onun dışında ki söylediklerine katılıyorum :good:

2,3 kişi Ceasar gelebilir demiş.Düşününce mantıklı aslında.Neden bilmiyorum ama Bigmam dan bayağı korkuyordu bizimkiler bunu korursa+Zaten Dof inince çalışacağı kimse de kalmayacak bizimkilere katılabilir.Hem gülüşü hem de bilimsel yetenekleri ile de fayda sağlar

Jimbei: Zaten cepte
Bartolomeo: Tayfaya çok iyi uyum sağlıyacağını düşünüyorum espirilerin dibine vururlar 1.ci favorim:ehe:
Law:Tayfasını gerçekten çok sevdiğini düşünüyorum o yüzden bırakıp bizim tayfa gelmez.
Ceasar:Sakın gelmesin, zaten kendi kaptanına sahip çıkmayan bizimkilere ne tür oyunlar oynar.
Bellamy:Bartolomeo'dan sonra 2.ci favorim bir kişiye bağlandımı tam bağlanıyor kendisine ihanet etmediği sürece hayranı olduğu adam için canını vericek biri benim düşüncem bu arada luffye de saygı duyduğunu düşünüyorum.
Cavendish:Bu adamın tayfası ortalarda yok şuana kadar hiç gösterilmedi belki biri tarafından hepsi biçilmiştir yada kendisi uyurken biçmiştir aslında tayfaya yakışır 3.cü favorim.

Katılacaksa zoroyla sanji seviyesi bir adam katılsın artık düşmanlar daha kalabalık olacak gibi dof mesela ilk adam akıllı düşman 3 adamı var bizde 2 şu an da adada sanjiyle zoro seviyesinde adam var mı bilmiyorum cavendish olabilir veya barto da bizimkiler kadar olabilir belki bir ihtimal zayıf da olsa

Gözünüzü seveyim şu Law'ı unutun,tayfaya gelme ihtimali sıfır olan adamlar için tartışmaya değmez :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık