Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaidounun dofu Shanksin Mihawkı BBnin Aokijisi varsa
Dof Kaidou'nun adamı değil ki bence ilk zorlukta Kaidoyu satabilecek bir adam, Mihawk ne alaka sadece dostlar müttefik değil yarın öbür gün Shanks savaş açsa Mihawkın Shanks yanında olacağı şüpheli ha karşısında olmazda yanında da dururmu merak konusu.BB Aokiji olayını bilmiyoruz daha ama bence Kuzan BB ye bağlanacak bir adam değil iş falan yapıyorlardır anca.

Dof Kaidou'nun adamı değil ki bence ilk zorlukta Kaidoyu satabilecek bir adam, Mihawk ne alaka sadece dostlar müttefik değil yarın öbür gün Shanks savaş açsa Mihawkın Shanks yanında olacağı şüpheli ha karşısında olmazda yanında da dururmu merak konusu.BB Aokiji olayını bilmiyoruz daha ama bence Kuzan BB ye bağlanacak bir adam değil iş falan yapıyorlardır anca.
Kardeşim ben ne yazmışım oku bi
Her yonkounun nasıl güçlü bir müttefiki varsa diyorum. Müttefikle tayfa üyesi farklı şey. Orda verdiklerim müttefikler bir nevi dost gibi. Lawda öyle kalacak işte demek istedim. Tayfaya gelmiyecek fakat sağlam kozlardan biri olacak son savaşta.

Kardeşim ben ne yazmışım oku bi
Her yonkounun nasıl güçlü bir müttefiki varsa diyorum. Müttefikle tayfa üyesi farklı şey. Orda verdiklerim müttefikler bir nevi dost gibi. Lawda öyle kalacak işte demek istedim. Tayfaya gelmiyecek fakat sağlam kozlardan biri olacak son savaşta.
Bence Law o yazdıklarından çok daha fazlası olacak.Yazdıklarından kastım belirttiğin kişiler.

Grand Line'a ilk girdiği zaman şans eseri Baraque Works ile Crocodile'a bulaştılar.
New World'de şans eseri Punk Hazard ile Kaido'ya bulaşıtılar.

Tayfaya geçici olarak vivi katıldı.
Tayfaya geçici olarak samuraylar katıldı.

Croco'ya ulaşmadan önce adamlarıyla dövüştüler. (Mr.5, Mr.3)
Kaido'ya ulaşmadan önce adamlarıyla dövüşüyolar. (CC, Joker, Jack(belki dövüşmezler))

Tayfaya Robin katıldı. Luffy 30 milyondu, Robin 79 milyondu. Robin dünyaca ünlüydü amacsız olduğu için tayfaya zorla girdi.
Kaido'dan sonra Kaido'nun dostu olan çok ünlü biri gelecek ve bence bu Altın Aslan Shiki olacak.

Bu teoride Kaido ve Altın Aslan'ın ilişkili olduğu yazıyordu:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Caesar gelecek. :/
Barto & Cavendish'in gelmesini isterdim, müttefik olarak falan değil de, direk Hasır Şapka olsalardı. :D

Arkadaşlar bence büyük ihtimalle bony gelicek.Law'ın tayfa olduğu ve çok güçlü olduğu için gelmiceği belli.Güçlü bir kadın ama tayfadaki dengeleri çok bozmicak olan tek kişi.Tayfasıda yok daha ne olsun.

Logia kesin Ceaser olucak.Jinbei zaten katılacağını söyledi ama ilerleyen bir zamanda Oda bize ordan selam çaktı.Zoan ise büyük ihtimalle daha gösterilmeyen bir karakter olucak bence.Edit Law ın seri boyunca Zoro reisden güçlü olma ihtimali yok 1 arc sonra görüşürüz.Aokijinin Mugiwara lara katılması ise saçmalığın daniskası :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık