Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Face de görmüştüm.Tam doğru mu bilmiyorum.Daha önce ki kapak foto larında 9 a kadar numara vermiş mangaka.Jimbei nin hikayede 10 numaralı çocuk bacağını tutuyordu.O gelecek gibi.Ki o gelsin eksik balık adam zaten gelmişken en iyisi gelsin.Gücü sorgulanmayacak bir karakter.

Kür Şad

Bellamy çapsızının meyvesi Luffy'e benziyor. Aynı tarzda meyve güçleri olan birisi gelmesin.

Sürpriz olarak bile olsa bir denizcinin tayfaya katılacağını düşünmüyorum, zira hasır şapkalara katılabilecek kafada bir denizci , denizcilerin sistemini değiştirecek tipte biri olacaktır. Serinin sonunda amiral koltuğunda issho ,coby ve kuzanın olacağını düşünüyorum. Evet bence kuzan elbet dönecek ve en tepede olacak.

Öte yandan bellamy ihtimali yüksek ama bütün bu olaylar olurken saf dışı kaldı en azından bir yardımı olması gerekirdi diye düşünüyorum. Halen daha luffyden de tayfama katıl cümlesi duymadık kimseye karşı bu yüzden bu arc için umutlarım düşük. Jinbei benim gözümde de garanti ama kritik bir noktada desteğe geldikten sonra katılır diye düşünüyorum. Elbette bu da big mom ile olan karşılaşma ile mümkün görünüyor.

Bartolomeo da tayfanın yarısıyla aynı ciddiyetsizliği paylaşsa da bu hayranlık durumu onda eksi puan oluşturuyor bu yüzden müttefik olarak garanti ama tayfaya gelme ihtimali düşük bence. CC'nin orada ne yaptığı belirsiz bir nevi sığınmacı , tayfaya yapılıp yapılabilecek en büyük destek gibi ama adamın kişiliği bozuk. Hasır şapka tayfasında aile hekiminden öteye gidemez gibime geliyor. Ben bile görmek istemem o adamın sınırlandırılmasını varsın kötü olsun yine.

Law zaten tayfası olduğunu kendisi söyledi ama en sağlam desteği verecek kişidir gözümde. Roger-WB ilişkisini bu ikilide göreceğimizi düşünüyorum. Kyros gelse muhteşem olurdu ikinci bacağı da gelmiş sanırım ama fazla güçlü görmüyor değilim ayrıca ülkesinde kalması en mantıklısı çünkü ülke bu olaydan sonra daha tehdide açık hale gelecektir. Viola ve rebecca da keza öyle. Bu durumda geriye cav kalıyor ki hem güçlü hem trio yu bozmayacak hem eğlenceli hem de luffyi kabul etmiş bir adam görüntüsü veriyor. Bu yüzden biri gelecekse bu arcta görünenlerden cav olur diye düşünüyorum. temennim de o yönde.

Barto ve ya Cavendish gelecekse gelsin.Yoksa şart değil.Jinbei zaten cepte.Bellamy ise sürekli sopa yerken gördüğümüzden mi dir nedir.İçime sinmiyor.

Barto gelmiyorsa Bellamy gelmesin. Son bölümde bizimkiler onu da almışlar tamam ama yok yani lütfen arkadaş yav..... Kusura bakmayın içime sinmiyor o herif. Bizim tayfaya yakışmaz o. Barto'nun yaptıklarını unutursak kalbimiz kurusun yani.. Kendini yırttı herif. Ayrıca meyvesini de çok beğeniyorum. Kesinlikle çok da sadık birisi olduğu zaten belli. Ayrıca son yapılan karakter anketinde ilk 10'a girmişti. Bunları gözden kaçırmaz umarım Oda sensei. Jinbei kaç hafta kapakta falan kaldı ondan da umudum var. Benim gönlümden geçen Barto ve Jinbei'n gelmesidir. Bellamy gelirse soğurum diye korkuyorum. Gram istemiyorum adamı yani... Oda niye bu kadar üsteledi de gösterdi bize bu herifi bilmiyorum. Luffy o kadar şeyden sonra Barto'yu tayfaya çağırmazsa ayıp edecek. Barto'yu da alıp gidelim mutlu mesud devam edelim. Sonra yolda geçerken de Jinbei alırız xjnxjdbd :flaugh:

Barto'yu istemeyenleri de anlamıyorum ayrıca. Bizim tayfayı bilmiyorsunuz sanki de olmaz diyorsunuz. Bellamy bize yakışmaz. İlk zamanlarından beri Barto gelsin diye bağrınıyorum. Adam mükemmel çünkü. Oda bizi üzmez inşallah. Ya Barto gelir ya da kimseyi almadan gideriz benim görüşüm bu.
Bellamy gelirse okumayı bırakırım diyenler olmuş; haksız olduklarını söyleyemem. Ben de soğurum diye korkmuyor değilim hani. One Piece hayat damarım gibi bir şey benim için öyle kolay kolay bırakamam ama soğutur. Neyse bakalım Oda ne yapacak...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık