Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfanın En Güçlü Dördüncü Üyesi

Dördüncü Güçlü Kimdir?

• Brook

Kullanılan: 0 0.0%
  • Franky

• Jinbe

• Nami

• Nico Robin

• Usopp

• Tony Tony Chopper

• Kullanılan toplam oy
    0
Bir yalana bakar ;)

Helal budur işte. Usopp-sama'yı herkes hafife alıyor. Sebebi'de belli aslında . Water 7'da bir süreliğine tayfadan ayrılması.

Bir de kesin liste yazmışsın. Önce Usopp Güçte 7. sırada mı? Fiziksel kuvvetse tamam. O zaman bir de yeteneğe göre sıraya koymalısın. Ayrıca Sanji Zeka olarak 5. mi? BU mühendislik zeka mı yoksa savaş zekası mı? Çünkü Franky'den sonra.

Ayrıca çok Franky sabondy'de px'e sadece üfürmüşken Usopp içten dağıtmıştı.
abi zaten o yüzden Zeka ve Güç diye ayırdım o yaptığım Fiziksel Güç !
Zeka ise Beyin güçleri hem dediğin gibi savaş sitillerini eklersem Robin herkesi yener :p

Roronoa Zoro

abi zaten o yüzden Zeka ve Güç diye ayırdım o yaptığım Fiziksel Güç !
Zeka ise Beyin güçleri hem dediğin gibi savaş sitillerini eklersem Robin herkesi yener :p
Fiziksel güç diye değerlendirirsen Robin Usopp'u geçer mi sence? Hem ne önemi var. Usopp sapan kullanıyor, Güce ne ihtiyacı var? Onun yeteneğini ve zekasını eklemen gerekiyor.

King of Snipers Sogeking

adam keskin nişancı yav şimdiye kadar bir tane hedefi ıskaladığını gördünüzmü robin gibi şeytan meyvesi gücünü kullanınca uzantılarından bir tanesine fiziksel bi saldırı gelince saldırısı iptal olmuyor usopp un her atışını vurmuştur.

King of Snipers Sogeking

peki sence burda van auger in bi önemi varmı bu konunun içnide burda Hasır Şapka korsanlarının sıralaması güç-zeka dengesini tartışıyoruz iş one piece dünyasını katmaya gelmemeli ha?

rocker_tr

Ussop'un kaptan yardımcılığıma kadar gitmiş konu. Adam milyonlarca korsanın kaptanıydı ona bakarsanız. öyle bakıyorsanız tayfanın en güçlüsü diye bakmayın. Shanks, Beyaz sakal, ussop hangisi daha güçlü muhabbetine çevirin konuyu daha iyi. Luffy, zoro, sanji gibi ucubelerle hiç uğraştırmayın bizi. kendisi söylüyor diye kaptan yardımcısı olacak kadar güçlü olmadığını herkes biliyor.

King of Snipers Sogeking

rocker sen burda tartışılan şeyi yanlıs algılıyorsun ben usopp 4. güçlü bile demedim bırak zoro sanji den iyi olmasını ama usopp un bu kadar yerden yere wurulması anlamsız geldi bana o kadar.

rocker_tr

adam keskin nişancı yav şimdiye kadar bir tane hedefi ıskaladığını gördünüzmü robin gibi şeytan meyvesi gücünü kullanınca uzantılarından bir tanesine fiziksel bi saldırı gelince saldırısı iptal olmuyor usopp un her atışını vurmuştur.
Robin'in ilk gemiye ayak bastığı sırada. Herkesi gücüyle durdurdu. ^^ Hatırlatmak isterim. Tayfadan bir kişi bile karşı koyamamıştı.

Ussop gereksiz bir kişi olduğunu hiç düşünmedim. Cesareti eksik bir kişi. Bu yüzden de gücünü kullanamayan bir kişiydi. 2 yıl sonraki güç dengesini tartışmak yersiz daha tayfanın hangi gücünü gördük ki şu anda bir tek Luffy'i en fazla biliyoruz. Biraz Sanji biraz Zoro, Ussop hakkında sadece bitkiler. 2 yıl öncesini tartışında şimdiki zamanı tartışmayın boşuna.

2 yıl önce 4. güçlü kişi Franky di. Ussop değil. Hemde açık ara güçlüydü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık