Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfanın En Güçlü Dördüncü Üyesi

Dördüncü Güçlü Kimdir?

• Brook

Kullanılan: 0 0.0%
  • Franky

• Jinbe

• Nami

• Nico Robin

• Usopp

• Tony Tony Chopper

• Kullanılan toplam oy
    0
zaten robinin sınırı olmasa ulaşabilse yonkoularıda bükerdi kırttttttt.
franky 4. olabilir.

O zombiydi ama onuda hesaba kat. Acı hissetmiyordu. Zoro acıdan bi süre sonra kendini bırakır ve çat diye kırılır :D
Robin yere düşüp yenilince, ''çok güçlü'' dediğini hatırlıyorum, yani senin dediğin olsa zombi olduğu için yapamadım falan derdi, yada oradaki sıradan zombileride yenmemişmiydi aynı teknik ile ?

Roronoa Zoro

Robin yere düşüp yenilince, ''çok güçlü'' dediğini hatırlıyorum, yani senin dediğin olsa zombi olduğu için yapamadım falan derdi, yada oradaki sıradan zombileride yenmemişmiydi aynı teknik ile ?
Onu demek istemedim Robin'in yere düşmesinin sebebi acı çekmesi eğer robin'de zombi olsa 2'si sürekli savaşırdı robin kırmaya çalışrıdı zoro engellerdi ama burda zoro'nunda acı çekmesi ihtimalini katmak lazım. Sonuçta boynunu kırmaya çalışan biri var ne kadar dayanabilirsin. Kim daha geç bırakırsa o kazanır.

yani anlamıyorum sizi. yıllarca usp korkak güçsüz ne işi var tayfada dediniz/dediler. şimdi tayfanın 4.sü diyorsunuz. neye dayanarak? dark kabuto diye bir silahı var ot mot atıyor ortalığa.. o otlar frankiye olaşmadan franki o mermiyi havada vurur be. hem de aynı anda başka saldırılarda yapabilir. usopun elinden al silahı bitti. ne yapcak kadranla ne kadar dayanacak? franky akar her türlü. ardından chopper gelir.
Elbette Usopp'un elinden silahını alırsan Usopp biter. Usopp'un gücü zaten aletleri. Franky için de aynı şey geçerli. Tüm vücudu onun savaşmak için kullandığı aletlerden oluşuyor. Onun da silahlarını alırsan Franky de yalan olur o zaman. Hatta ayakta bile duramaz. Zaten son haliyle Franky iyice insanlıktan çıktı.

Dikkatini çekerim, ben Franky güçsüz demiyorum. Franky'nin gücü de aletlerden geliyor sadece. Ayrıca kadranlar diye küçümsediğin şeyler Luffy'nin ağzından kan gelmesine neden oldu. Saldırı ne kadar güçlü olursa olsun düzgün şekilde savunursan kendini önünde durabilcek şeylerin sayısı gerçekten azalıyor. Usopp zaten tayfanın en dayanıklı elemanlarından biri. Tek sorunu korkuyor olması, ki zaten hayali de korkmamak, korkusunu yenince aletleriyle düşmanlarını çok daha rahat yenecek.

Dediğim gibi, mesafeye göre Monster Trio'dan sonra tayfanın güçlüleri yer değiştirir sıralama olarak.

O zombiydi ama onuda hesaba kat. Acı hissetmiyordu. Zoro acıdan bi süre sonra kendini bırakır ve çat diye kırılır :D
Robin'in kollarının gücü Zoro'nun belini bükmeye yetecek mi ? Dimdik durur bence Zoro.

Roronoa Zoro

Robin'in kollarının gücü Zoro'nun belini bükmeye yetecek mi ? Dimdik durur bence Zoro.
Sırf kol gücü olarak bakma normalde robin spandamı ortadan kye ayırbilir mi ya da gökyüzü adasındaki öküz gibi herifin kemiklerini kırabilir mi? Meyvenin ek gücü gibi bişey vardır bence.

Sırf kol gücü olarak bakma normalde robin spandamı ortadan kye ayırbilir mi ya da gökyüzü adasındaki öküz gibi herifin kemiklerini kırabilir mi? Meyvenin ek gücü gibi bişey vardır bence.
Yama'yı diyon sanırım, onu bükemedi işte, uçurumdan aşağı atarak yenebildi.

O adamı havadayken yapmıştı ama normal halde yapamamıştı Spandam da pek güçlü biri sayılmaz Robin zaten yıllardır korsanlık yapan biri güçlüdür

Normal bir asker 10'ken o Spandam 8 değil miydi? Yanlış mı hatırlıyorum emin değilim :D

Roronoa Zoro

O adamı havadayken yapmıştı ama normal halde yapamamıştı Spandam da pek güçlü biri sayılmaz Robin zaten yıllardır korsanlık yapan biri güçlüdür

Ya tut bi arkadaşının parmağını kır o kadar kolay mı?

Yama'yı diyon sanırım, onu bükemedi işte, uçurumdan aşağı atarak yenebildi.
Tam hatırlamıyorum yine de Kemik kırmak kolay bişey değil extra bir güç geliyor bence meyveyle.

Normal bir asker 10'ken o Spandam 8 değil miydi? Yanlış mı hatırlıyorum emin değilim :D
Sonuçta insan kimğini kırıyor ve en sağlam kemiklerden belini çat diye 2'ye ayırıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık