Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tales Of Demons And Gods

ortada bir çeviri yok çevirenler sanırım 3 5 bölüm çevirmişler.
http://www.wuxiaworld.com/tdg-index/
http://lnmtl.com/chapter/tales-of-demons-and-gods-chapter-337
ingilizcen varsa buralardan takip edebilirsin.
Valla çeviren grup biraz garip bir dönemde şu an. Aslında grup içinde birkaç olay neticesinde benim hiç tasvip etmediğim şekilde bir ayrışma oldu. Hala Useless(Ana ATG çevirmeni) etrafında toplanan bir ekip olsa da Epik Novel'den farklı bir grup olarak nitelendirebiliriz o grubu.

Yarım ekmek miydi neydi o aradaki bölümleri tamamlamaya çalışıyor. Hitatsu'nun ne halt yediğini bilmiyorum ama elimde olsa çevirmek istediğim bir seriydi. Neyse. :D Çeviri gelir ya.

Valla çeviren grup biraz garip bir dönemde şu an. Aslında grup içinde birkaç olay neticesinde benim hiç tasvip etmediğim şekilde bir ayrışma oldu. Hala Useless(Ana ATG çevirmeni) etrafında toplanan bir ekip olsa da Epik Novel'den farklı bir grup olarak nitelendirebiliriz o grubu.

Yarım ekmek miydi neydi o aradaki bölümleri tamamlamaya çalışıyor. Hitatsu'nun ne halt yediğini bilmiyorum ama elimde olsa çevirmek istediğim bir seriydi. Neyse. :D Çeviri gelir ya.
imkanı yok 3 5 seneden önce güncele gelemezler, ingilizcen varsa hiç bekleme başla hikaye 110 bölümden sonra baya hareketleniyor.

Çok güzel bir seri bu ..uzun zamandır gülümseten heyecanlı bir seri arıyordum.Buldum sonunda :) Şiddetle tavsiye ederim.Renkli olması ayrıca güzel olmuş.
Nie Li fırlamanın teki :) merak ediyorum önceki hayatında Zi yun u nasıl kalbini çalmış ..X)

imkanı yok 3 5 seneden önce güncele gelemezler, ingilizcen varsa hiç bekleme başla hikaye 110 bölümden sonra baya hareketleniyor.
Ben okuyordum zaten. Ama çeviren gruba birkaç kere özellikle BTTH'nin mangasını çevireyim diye söylemiştim geri dönmediler bile. O yüzden pek çevirmeye yönelik davranmıyorum.

Ben okuyordum zaten. Ama çeviren gruba birkaç kere özellikle BTTH'nin mangasını çevireyim diye söylemiştim geri dönmediler bile. O yüzden pek çevirmeye yönelik davranmıyorum.
wuxia gibi grup yok bizdekiler eğlencesine çeviriyor o yüzden düzenli değiller. en güzeli bulaşmamak türkçesine.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık