Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tales Of Demons And Gods

İlk bölümde Nie Li zamansal iblis ruhu kitabı sayesinde geçmişe döndüğünü söylemişti. Noveli okumadım, ilerde farklı bir açıklama yapılmış olabilir ama şuanlık seride gwçwn açıklama bu.

@gyjbsch

Nie li Ye Ziyun'u seviyor aslında. Ning Er'i sadece önceki hayatında başına gelenlerden dolayı korumaya çalışıyor. Bir de Aziz Aileleye karşı olabileceği her fırsatı da kullanmak istiyor eleman.

Bu seriyi yazan adamı çok merak ediyorum. Gerçekten seri güzel ilerliyor. Bir de şu Novelin çevirisini hızlandırsalar çok güzel olacak ama adamlar çok yavaş ilerliyorlar.
Ama Ning-Er artık onu seviyor, onun duyguları ne olacak? Harem kurmaya doğru gider bu iş. Çin novellerinde çok sıkıntı olmuyor, daha ileride başka kızlar bile eklenebilir. Bir zaman atlaması olsa fena olmazdı, Ne li çok rahat ilerliyor böyle.

Ama Ning-Er artık onu seviyor, onun duyguları ne olacak? Harem kurmaya doğru gider bu iş. Çin novellerinde çok sıkıntı olmuyor, daha ileride başka kızlar bile eklenebilir. Bir zaman atlaması olsa fena olmazdı, Ne li çok rahat ilerliyor böyle.
Nie Li ama ilk karşılaştıklarında Ye Ziyun'u sevdiğini direk söylüyor. Ning Er'in Nie Li'nin önceki hayatından ve Ye Ziyun'la beraber olduklarından haberi olmadığı için büyük ihtimalle "belki beni farkeder, beni sever" diye düşünüyor olabilir.

Yani Nie Li'den tarafa sıkıntı yok. Adamın gözü Ziyun'dan başka birşey görmüyor şuana kadar gördüklerimize göre.

Nie Li ama ilk karşılaştıklarında Ye Ziyun'u sevdiğini direk söylüyor. Ning Er'in Nie Li'nin önceki hayatından ve Ye Ziyun'la beraber olduklarından haberi olmadığı için büyük ihtimalle "belki beni farkeder, beni sever" diye düşünüyor olabilir.

Yani Nie Li'den tarafa sıkıntı yok. Adamın gözü Ziyun'dan başka birşey görmüyor şuana kadar gördüklerimize göre.
Yok Ne li çocuk değil sonuçta, ikisini birden almak varken, hem de kızlar razı olacakken Ziyun demez tek. Hani seride öne çıkacak başka karakter yok şimdilik. Ning-Er'e yazık olur. Biraz dahi rakipleri olsa fena olmazdı.

http://www.medyafaresi.com/
Yok Ne li çocuk değil sonuçta, ikisini birden almak varken, hem de kızlar razı olacakken Ziyun demez tek. Hani seride öne çıkacak başka karakter yok şimdilik. Ning-Er'e yazık olur. Biraz dahi rakipleri olsa fena olmazdı.
Nie Li'nin önceki hayatındaki gençliğini gösterdiklerinde Ziyun'un nişanlanmasını ve Ning Er'in hastalanmasını pek umursamamıştı. Ancak dediğim gibi Ziyun'la adamın bir geçmişi var, kız bunu korurken ölmüş, kızı o kadar sevmiş ve geri dönmesinin sebebi de ölürken bu kozı yeniden görmek istemesi ve kitabın bunu gerçekleştirmesi.

Şimdi bu adam sırf güzel ve elde etmesi kolay diye Ning Er'i tercih etmez, ki etseydi Sakura'ya benzeyen kızı alırdı. Ben Ziyun'a sadık olacağını düşünüyorum.

Bizimkilerin hepsi dahiler sınıfına gidecekler göründüğü kadarıyla. Oradan da pek çok karakter girecektir seriye.

Gerçi Nie Li belki bunu kabul etmeyip kendi başlarına eğitime devam edebilir. O okulu bırak o yaşadıkları memlekette Nie Li kadar bilgili adam yoktur.

http://www.medyafaresi.com/

Nie Li'nin önceki hayatındaki gençliğini gösterdiklerinde Ziyun'un nişanlanmasını ve Ning Er'in hastalanmasını pek umursamamıştı. Ancak dediğim gibi Ziyun'la adamın bir geçmişi var, kız bunu korurken ölmüş, kızı o kadar sevmiş ve geri dönmesinin sebebi de ölürken bu kozı yeniden görmek istemesi ve kitabın bunu gerçekleştirmesi.

Şimdi bu adam sırf güzel ve elde etmesi kolay diye Ning Er'i tercih etmez, ki etseydi Sakura'ya benzeyen kızı alırdı. Ben Ziyun'a sadık olacağını düşünüyorum.

Bizimkilerin hepsi dahiler sınıfına gidecekler göründüğü kadarıyla. Oradan da pek çok karakter girecektir seriye.

Gerçi Nie Li belki bunu kabul etmeyip kendi başlarına eğitime devam edebilir. O okulu bırak o yaşadıkları memlekette Nie Li kadar bilgili adam yoktur.
Çinliler genelde seviyor diye dedim, biraz da ben olsam sanırım sarışını kaçırmazdım.:D

Hocayı iyi uyuz etti, 3 kere 100 vurdu. Göze batmamak ve rahat etmek için kendini saklamış olabilir. Dahi olduğunu gösterirse, rahat bırakmazlar.

Çinliler genelde seviyor diye dedim, biraz da ben olsam sanırım sarışını kaçırmazdım.:D

Hocayı iyi uyuz etti, 3 kere 100 vurdu. Göze batmamak ve rahat etmek için kendini saklamış olabilir. Dahi olduğunu gösterirse, rahat bırakmazlar.
Nie Li'nin amacı ama hiçbir zaman göze batmak olmadı ki. Eğer olsaydı Simyacı birliğine verdiği tarifleri kendi yapar, ailesine sattırır, parayı da cukka yapardı ya da hocam var felan diyeceğine "benim ulaaaannnnn!" diye çıkardı. :)

Gücünü de bu yüzden saklıyor bence çünkü Aziz aile ile dalaşıyor ve Aziz Aile şuan Nie Li'yi ciddiye almıyor. Eğer gerçek gücünü gösterseydi Aziz Aile direk ezmeye kalkardı. Dikkat ettiysen orada Ning Er Aziz aile senin ailen ile uğraşıyor dediğinde maddi olarak mı diye sordu. Çünkü şuan Aziz aile maddi olarak Nie Li'nin ailesine zarar veremez.

Aslında Du Ze ve diğerlerinin de gücünü sınırlayıp ekibe de dikkat çekmemeliydi. Okul müdür yardımcısı bile kara lonca Du Ze'nin peşine takılır diye korktu ve koruyun dedi.

Güçleri yetersiz şu an o yüzden böyle yollara başvurmalı, Geçmiş hayatındaki seviyelerden çok şu an altın seviyeler bile ümüklerini sıkar ki sürüyle kaynıyor onlardan şehirde, ve kara lonca istese şehri alacak güçte. Sacred family'nin otoritesi güçlü şehirde ama şehri yönetenler ye mo'nun ailesi sonuçta legend rank onlarda ama yaşı ilerlediği için legend rank potansiyelli bütün öğrencilere şehir sahip çıkacaktır. Bu açıdan Du ze ve diğerlerinin potansiyel gösterip şehri arkalarına alması lazım. Kara Lonca'nın şehrin her tarafına sızdığını düşünürsek Nie Li güç dengesinde bulunmayan simyacıları ayaklandırıp ekonomik özgürlüğünü kazandı ve bu simyacılar bütün şehrin güçlendirecekler iksirler,haplar üretiyor.

İşin romantik tarafında Ning-er ile de beraber olursa daha çok şefkat birlikteliği gibi olur :D Tek aşkı Zi yun adamın ortalık harem serilerinden geçmiyor zaten tek eşli bir ana karakter görelim bir kerede.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık