Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tales Of Demons And Gods

Çok kısa geçiyor bölümler. Bu arada merak ediyorum bizim çocuk ne seviyeye çıktı. Ruh seviyesini kaçlardadır acaba.:D Ve önceki hayatında yenildiği karakter hakkında hiç bilgi verilmedi acaba nasıl bir şey.:S

Çok kısa geçiyor bölümler. Bu arada merak ediyorum bizim çocuk ne seviyeye çıktı. Ruh seviyesini kaçlardadır acaba.:D Ve önceki hayatında yenildiği karakter hakkında hiç bilgi verilmedi acaba nasıl bir şey.:S
3 yıldız bronz bekliyorum en az. 1 yıldız için iddaaya girmişti sonuçta. Bölümler kısa ama haftada 2 bölüm çıkıyor, yani birleştirirsen normal sayılır. Önceki hayatına ileride mutlaka değinirler. Sarı kız mı yoksa mor olan mı?

Önceki hayatında yenildiği karakter gelecekte kendisini yenebilecek herkesi öldürüyor. Nie Li'ye de o yüzden musallat oluyor geçmiş hayatında birgün kendisini yenebilecek güce ulaşacağını görüyor. Ölümden korkan ve herşeyi kontrol etmek isteyen biri gibi anlatmıştı Nie Li o yüzden paranoyaklaşıyor ve düşmanları konusunda son derece acımasız. Bu yüzden Nie Li şimdi herşeyi değiştirip arkadaşlarını da güçlendirmeye çalışıyor. İki sebebi var bununda hem arkadaşlarının yardımıyla üstünlük kazanmak hem de arkadaşları da belli bir güce ulaşırsa kendisine karşı kullanılmasını engellemek(rehin alma vb)

Önceki hayatında yenildiği karakter gelecekte kendisini yenebilecek herkesi öldürüyor. Nie Li'ye de o yüzden musallat oluyor geçmiş hayatında birgün kendisini yenebilecek güce ulaşacağını görüyor. Ölümden korkan ve herşeyi kontrol etmek isteyen biri gibi anlatmıştı Nie Li o yüzden paranoyaklaşıyor ve düşmanları konusunda son derece acımasız. Bu yüzden Nie Li şimdi herşeyi değiştirip arkadaşlarını da güçlendirmeye çalışıyor. İki sebebi var bununda hem arkadaşlarının yardımıyla üstünlük kazanmak hem de arkadaşları da belli bir güce ulaşırsa kendisine karşı kullanılmasını engellemek(rehin alma vb)
Anladım. Nie Li zaten amacı belli. Yaratıklar yıkıma felan sebep oluyordu o süreçte bile bir sürü kişiyi kaybetmiş. Bir daha böyle bir durum yaşamamk için herkesi güçlendirmeye çalışıyor. Seri aslında güzel bir hikayede ilerliyor. Bir de başta yanlış okumuşum herhalde.

Ben kendisini öldüren adamın onu geçmişe gönderdiğini sanıyorum. Kendisini yenebilecek seviyeye gelmesi için felan diye. Yanlış okudum herhalde bir daha bakarım o bölümlere.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık