Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Öyle kalırsa tayfaya gelir yazıyorum buraya..
Oda yeni karakter gelişimi için uğraşmaz. Fakat smoker tekrar gözükür yüksek ihtimalle.
Yamato+smoker +x kişisi ile tayfa tamamlanır.
Devrimcilere katılır, son savaşta Luffy'e destek olur ama tayfaya gelmez. Gelse bile savaşa etki edebilecek güçlü bir karakter değil zaten.

Evlenseymiş? Daha basit yolları var bunun. Robin gerçek tarihi öğrenmek istiyor, karşılaştırdığında elde edilmesi daha zor bir hedef ama bu Robin'i güç olarak zirveye çıkarmayacak.
Hedef Argümanının doğruluğu hakkında bir yorum yapmadım. Sadece Wb'nin isteğinin çok küçük gösterilmesine karşı çıktım,bu kadar :S Adamın isteği bir tayfa kurmak,sen diyorsun evlenmek ? :(

Hedef Argümanının doğruluğu hakkında bir yorum yapmadım. Sadece Wb'nin isteğinin çok küçük gösterilmesine karşı çıktım,bu kadar :S Adamın isteği bir tayfa kurmak,sen diyorsun evlenmek ? :(
Adamın hedefi ailesinin olması, bunu tayfa kurarak yapıyor ki yağma yapnak isteyen adam da tayfa kurmak zorunda. Korsan sonuçta bu adam. Hedef argümanını öne sürenlerin oluşturduğu ölçüye göre bakarsan da basit bir hedef. Basit değil diye bu ölçüyü oluşturan ve bu ölçünün tepesine KK olmak ile en güçlü kılıç ustası olmayı koyanlara söylemen lazım. Zira ben böyle bir sıralama yapmıyorum. :d

Ha adamlar KK olmayı da en tepeye utanmaları olmasa yazmayabilirler tabi. Bir ara en güçlü kılıç ustası olmak KK olmaktan daha zor falan diye tartışmalar dönüyordu çünkü. :(

Adamın hedefi ailesinin olması, bunu tayfa kurarak yapıyor ki yağma yapnak isteyen adam da tayfa kurmak zorunda. Korsan sonuçta bu adam. Hedef argümanını öne sürenlerin oluşturduğu ölçüye göre bakarsan da basit bir hedef. Basit değil diye bu ölçüyü oluşturan ve bu ölçünün tepesine KK olmak ile en güçlü kılıç ustası olmayı koyanlara söylemen lazım. Zira ben böyle bir sıralama yapmıyorum. :d

Ha adamlar KK olmayı da en tepeye utanmaları olmasa yazmayabilirler tabi. Bir ara en güçlü kılıç ustası olmak KK olmaktan daha zor falan diye tartışmalar dönüyordu çünkü. :(
Söyleyemiyorum çünkü beni de engellemiş.

Luffy > Zoro > Law > (Sanji) >X Drake > Bege > Bonney > Apo > Hawkins > Urouge >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>(PEMBE SAKAL)>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>(ÇÖP KUTUSU)>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Kid > Killer

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık