Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Smoki'yi severim ama örnek vermek için çok "low" biri.

Olsa olsa olsa... Olsa olur ama önce olması lazım :oops: Şayet oldu diyelim yine ederi çok değişmez. Biz Wano'da bir karakter için hala Yk3 seviyesini konuşuyorsak o karakterin seri sonu geleceği maksimum seviye sağ kol-amiral civarıdır. İşte o yüzden Law'ın Kid ve özellikle Lufyy-Zoro ikilisi ile aralarında her zaman lig farkı olacak. Çünkü bu adamların hedefleri çok yüksek.
Ne hedefmiş arkadaş her şeyi bahşediyor maşallah. Güçlü çünkü hedefi yüksek, çok güçlü olacak çünkü hedefi yoksek, falamca buna yaklaşamayacak çünkü onun hedefi basit. Jsjsjsks.

Serinin en güçlü karakterlerinden biri aile istiyordu, bunu unutmayın şu hedef argümanı kartını çektiğiniz zaman.

Smoki'den olmaz artık. O meyveyle gideceği son nokta Ph idi. Sonra da bayrağını Fujitora'ya devretti zaten. Yk5 bilemedin Yk4 olur en fazla. O da bu seri için bir şey değil.
Öyle kalırsa tayfaya gelir yazıyorum buraya..
Oda yeni karakter gelişimi için uğraşmaz. Fakat smoker tekrar gözükür yüksek ihtimalle.
Yamato+smoker +x kişisi ile tayfa tamamlanır.

Ne hedefmiş arkadaş her şeyi bahşediyor maşallah. Güçlü çünkü hedefi yüksek, çok güçlü olacak çünkü hedefi yoksek, falamca buna yaklaşamayacak çünkü onun hedefi basit. Jsjsjsks.

Serinin en güçlü karakterlerinden biri aile istiyordu, bunu unutmayın şu hedef argümanı kartını çektiğiniz zaman.
Tamamen haklısın. Ama diyorum ya. Law'un hedefi de yüksek. Raftel'e gitmesi lazım.
Tabi isteyen istediğini düşünebilir. O yüzden görmek istemeyenlere ısrar etmeye gerek yok bence. Sonuçta adam Raftel'e ulaştığında bile hedefi düşük diyecek gibi duruyorlar.

Cevap basit. Onun da kendine göre hedefi yüksekti.

Tamamen haklısın. Ama diyorum ya. Law'un hedefi de yüksek. Raftel'e gitmesi lazım.
Tabi isteyen istediğini düşünebilir. O yüzden görmek istemeyenlere ısrar etmeye gerek yok bence. Sonuçta adam Raftel'e ulaştığında bile hedefi düşük diyecek gibi duruyorlar.
Adam beni taa ne zaman engelledi kim bilir ben eğleniyom kendi kendime, ona cevap yazarak. :d

Cevap basit. Onun da kendine göre hedefi yüksekti.
Nasıl yüksekti?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık