Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Stranger Things (2016-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 24 85.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 4 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    28
Bu kadar çok muhabbeti dönünce sosyal medyada merak ediyorum. Kimisi övüyor kimisi gömüyor merak ettim iyice.

Git-gelli bölümler konuşuluyorsa mevzu ben Supernaturel izlemiş birisiyim güncel olarak 12 sene... Lütfen derim.

aşımızın üstünde yeri var o yapımın zaten.
12 sene supernatural izleyen önüne konan herşeyi izleyebilir sıkıntı yapmaz çok kasma :D

Her bölümü hafta hafta izledim. Hamburger yiyip bira içerek hem de. Dean'e olan saygım...

Dizi konusunda en çok bana soracaksınız!
Ben 8 sezon dayanabildim valla :D yıllarca takip ettiğim de toplasan iki senedir.Bir dizi 10 sezona yakın sürmemeli bir yerden sonra iyi malzeme kalmıyor çok özel birşey olması lazım ki aynı tadı versin.

12 sene supernatural izleyen önüne konan herşeyi izleyebilir sıkıntı yapmaz çok kasma :D
Supernatural her hareketine takılıp dışarıdan bakanın örselediğimi düşündüğü ama canımdan çok sevdiğim kardeşim gibi olan bir diziydi. Her bölümü ayrı ofsayttı ama bir şekilde atsan atılmaz, satsan satılmaz değişik bir diziydi. Çok güzel bölümleri de oldu ama yabana atmayayım. Genel olarak vasat kaldı, ilk üç sezon hariç.

Bu diziyi ilk sezonu izleyip bıraktım, sunacağını sunmuştu bana göre.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık