Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Spartacus (2010-2013)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 85.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 2 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    14
Süper final yaptılar ha , Spartacus efsane oldu,Gannicus'a üzüldüm ama en azından son anını arenadaymış gibi yaşadı.

Sezar -Crassus-Pompey 3'lüsünün sonu çok kalleşçe ve güzel olunca teselli oluyor insan özellikle Crassusun ağzına gözüne neyse...

Spartacus bitti boşlukta hissettim kendimi özellikle Andy'nin son sahnesi yok mu fena.:ühü:

Benim isteklerim açısından çok kötü ama genel anlamda çok çok güzeldi. Gannicus seride ölmesini istemediğim tek adam dı ama malesef gitti :( en azından hep arzuladığı sahneyi gördü ölürken. Spartacus ölürken yağmur yağması yıktı ya la beni :agla: Onun dışında keşke Crassus geberseydi çok haketti... Andy reyizi tekrar görmek iyiydi :good:

Son sezonu izlememiştim şu 2 günde şıp diye bitti. Mükemmel bir son mükemmel bir yapım. Ölmelerine üzüldüm ama olması gereken sondu. Vay be daha ilk bölümleri çıktığında izliyordum 3 4 sene geçmiş...

Bu arada Crassus u sevdim ben diğer Roma lılara kıyasla

Spartacus izleyenlerin yarısı Sezarın meşhur sezar olduğunu anlayamadı sanırım :D Benim arkadaşların yarısı anlamamış şahsen :D

Yalnız Spartacus'un yaptığı savaş taktiği (Toprağın düşmesi,okçuların çıkıp sıkması) BraveHeart filminde Mel Gibson'da aynısını yapmamışmıydı ? yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum.
baya yanlış hatırlıyorsun kardeşim :fool: breaveheat' da mızrak çıkarma ve yağ ile yakma vardı. Spartacus'teki olay bambaşkaydı. Ben daha önce gizli çukur taktiği görmüştüm bir filmde ama düşman ordu testudo(Roma ordusunun meşhur taktiği. Bölükler kalkanlarıyla üstü ve yanları önü ve arkayı kapatıyorlar kutu gibi.) yaptıktan sonra üstlerine merdiven atmayı ilk kez görüyorum müthiş bir taktikti.

Spartacus izleyenlerin yarısı Sezarın meşhur sezar olduğunu anlayamadı sanırım :D Benim arkadaşların yarısı anlamamış şahsen :D
arkadaş çevreni bi gözden geçir.. Zira sezon başlamadan önce söylenmişti bu bilgi. Ayrıca tarihte Crassus'un Sezar'ı finanse ettiğini bilme ihtimalleri olmalıydı..

bilerek izlemedim dedim oh baya bölüm biriktirdim ; derken arkadaşlar bi spoiler yağmuruna tuttular ki sormayın , yok spartaküse böyle oldu,yok gannicus yok crixus vs ,ama heyecanım azalmadı,ne kadar ne olacağını bilsemde(arkadaşlar saolsun) hala heyacanla izleyeceğimi düşünüyorum :beli:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık