Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Spartacus (2010-2013)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 85.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 2 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    14
Cetvel, süpürge sapı vs ne bulursak alır kılıç yapar çantaları da kalkan yapıp dizideki replikleri söyleyerek Allah ne verdiyse saldırırdık birbirimize sınıfta arkadaşlarla. Sınıfın fırlama kızları kenardan dizideki karakterlerin tepkilerini verir ortamı arenaya çevirirdi. Reis ölünce yas tutmuştuk hep beraber. Güzel günlerdi. Din kültürü derslerinde de The Vampire Diaries izleyip dinciyle bölümün kritiğini yapar her konuyu cinlere bağladıktan sonra Felak-Nas seansıyla sonlandırırdık dersleri. Sırf şu dizinin adını görmek bile o günlere götürüyor beni her defasında.

Cetvel, süpürge sapı vs ne bulursak alır kılıç yapar çantaları da kalkan yapıp dizideki replikleri söyleyerek Allah ne verdiyse saldırırdık birbirimize sınıfta arkadaşlarla. Sınıfın fırlama kızları kenardan dizideki karakterlerin tepkilerini verir ortamı arenaya çevirirdi. Reis ölünce yas tutmuştuk hep beraber. Güzel günlerdi. Din kültürü derslerinde de The Vampire Diaries izleyip dinciyle bölümün kritiğini yapar her konuyu cinlere bağladıktan sonra Felak-Nas seansıyla sonlandırırdık dersleri. Sırf şu dizinin adını görmek bile o günlere götürüyor beni her defasında.
Ben şeyi hatırlıyorum, bu adam öldüğünde herkes bunu konuşuyordu. Baya bir yabancı çakır havası oluşturmuştu internette.

en sevdiğim dizilerden biriydi. pokemon, bugsbunny falan izlediğim yaşlarda yabancı dizi/film merakımı uyandıran şaheser diyebilirim. arada sevdiğim sahneleri açar izlerim

Bunun ilk sezon finali bir dizide izlediğim en güzel bölümdü sanırım.

Sırasıyla
1.spartacus ilk sezon finali
2. Ozda kerim saidin yaptığı bir hareket(spoiler vermeyecegim)
3.red wedding
4.black sailste vane ile ilgili bir sahne var spoiler vermeden bu
5. Sherlockta moriartynin çıktığı bölüm

Son düzenleme:
Bunun ilk sezon finali bir bizide izlediğim en güzel bölümdü sanırım.

Sırasıyla
1.spartacus ilk sezon finali
2. Ozda kerim saidin yaptığı bir hareket(spoiler vermeyecegim)
3.red wedding
4.black sailste vane ile ilgili bir sahne var spoiler vermeden bu
5. Sherlockta moriartynin çıktığı bölüm
Vane'in sahnesi iyiydi, ama bence Karasakal'ın gemideki sahnesi daha da iyiydi.

Vane'in sahnesi iyiydi, ama bence Karasakal'ın gemideki sahnesi daha da iyiydi.
O çok güzeldi ama tek taraflı bir olay vardı gibi. Vane ise çok farklı bir karakter seri için şaka maka çok kaliteli yapimdi karakterler çok insan gibiydi. Keşke sonu daha iyi olsaydı.
Starz yapımlarında problem bu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık