Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Berserk'i takip ediyorsun diye hatırlıyorum. sorum belki saçma gelebilir sana. Bu Griffith şahin takımını kurban etti ve canavara dönüştü daha sonra kutsal kalenin çöktüğü bölümlerde Griffith eski haline dönmüştü yani tekrar insan olmuştu. o canavar haline ne oldu ne ara tekrar insana döndü, nasıl oldu bir şey anlayamadım, açıklayabilir misin acaba? Büyük ihtimal ben okuduklarımdan bir şey anlamadım ondan çözemiyorum olayı.
Berserk hiç okumadım, okumayı da düşünmüyorum.

Son çıkan sayı ile birlikte çok şey öğrendik fakat aklıma takılan soru şu oldu gök yüzü Ada'sında ki kitabeye kazınmış antik yazıyı oden-sama nın yazdığını düşünebilirmiyiz?
Oden direk tayfaya katılan elemanlardan biri mi oluyor?
Sonucunda gökyüzü adası GrandLine'da Wano yeni dünyada.
Bu konu Hakkı'nda ki düşünceni merak ettim de.
O taşta yazan yazıya dair iki çeviri var. Biri Roger'ın ağzından yazılmış, diğeri Roger Korsanları adına yazılmış. Tayfa adına yazıldıysa, Oden tayfa üyesiydi diyebiliriz. Bana sorarsan, sonradan katılmıştır.

Teach'in 3 tane ruhu olduguna dair teoriler var gerek korsan bayragi gerek 3 tane pistol taşimasi ve iki meyve kullaniyor oluşundan dolayi hatta luffy zoro ve nami arasinda atacagim fotograflardaki konusma gecmisti sence boyle bir sey var mi?
İddia eden çok, ancan ben inanmıyorum. Seri dinamiğine de aykırı bir durum teşkil eder.

Hep Gorosei G5(Beş en gelişmiş ülkenin oluşturduğu topluluk) mantığı kurmuşumdur. Sence bir şeyler çıkar mı bundan?
Dünya Hükümeti'ne bağlı olan krallıkların ayrı bir toplantısı oluyor. Onların kralları ayrı yani. Bu beşliye dair pek bilinen bir şey yok. Genel kanı Kutsal Ejderler tarafından o pozisyona getirilmiş politik açıdan yetenekli kişiler olduğu yönünde.

Benim düşünceme göre Marshall Ailesi ihanet edenler oldu. Büyük Krallık'ın gücünün kaynağını Kutsal İttifak'a söylediler, onlar da bu bilgi sayesinde savaşı kazandılar.

Bu hep benimde kafana takılıyr usta.arshall ailesinin oyboyun yönetiminde yer aldığını ama büyük savaşta ona ihanet ettikleerini düşündüm hep.Karasakala bakasrak bile bu anlaşılıyor.O DA GELECEKTEKİ SAVAŞTA HÜKÜMETTEN YANA GEÇER Mİ SENCE.YANİ D.LERE İHANET EDER Mİ MENFAATİ İÇİN?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık