Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Sebebini bilmiyoruz henüz, ayrıca Koca Ana'nın beden sertliğinin nedeni halen açıklanmadı. Yani Kaido istese de zarar veremeyebilirdi.
Şu insanlardan vergi olarak topladığı ruhlardan olabilir mi ? Koca ananın gücüyle ilgili en açıklanmayan kısım bence.Artıkları falan bile toplayan garip şeyler vardı.
Onları cansız nesnelere hayat vermek için kullandığını biliyorum ama tamamına harcaması pek mantıklı gelmiyor.

Jinbe olsa da olmasa da tayfa kazanır.
Hala ayni mi dusunuyorsun?

Yaklasik 2.5 sene onceki soruya ek olarak:
Roger, WB, Kadio, Big Mom, Shanks ve BB kendi tayfalarinin best9 uyeleri ile olumune kapissa ne olur? Tayfalar hakkinda iyi kotu bir seyler bilindigine gore bu soruyu artik sorabilirim diye dusundum.

Bonney muhtemelen Dünya Hükümeti'ne bağlı bir yerin kraliçesi, bu yüzden serbest bırakıldı.
O zaman kafasına nasıl ödül konmuş olabilir? Geçerli bir kraliçe olsa kafasında ödül olmaz, kafasına ödül konmuş bir korsan olsa dünya hükümetine bağlı bir ülkenin soylusu olamaz? Schibukai de değildi yani.

Hala ayni mi dusunuyorsun?

Yaklasik 2.5 sene onceki soruya ek olarak:
Roger, WB, Kadio, Big Mom, Shanks ve BB kendi tayfalarinin best9 uyeleri ile olumune kapissa ne olur? Tayfalar hakkinda iyi kotu bir seyler bilindigine gore bu soruyu artik sorabilirim diye dusundum.
Evet, halen aynı düşünüyorum.

Evet, tek başlarına tayfalarını alabilirler.

O zaman kafasına nasıl ödül konmuş olabilir? Geçerli bir kraliçe olsa kafasında ödül olmaz, kafasına ödül konmuş bir korsan olsa dünya hükümetine bağlı bir ülkenin soylusu olamaz? Schibukai de değildi yani.
Bonney kendi gerçek kimliğini kullanmıyor çünkü. Kendisini yaşlı halde Sorbet Krallığı'nın kraliçesi Connie olarak askerlere tanıtmıştı. Demek ki böyle biri gerçekten var.

Bonney kendi gerçek kimliğini kullanmıyor çünkü. Kendisini yaşlı halde Sorbet Krallığı'nın kraliçesi Connie olarak askerlere tanıtmıştı. Demek ki böyle biri gerçekten var.
Evet var ve ihtimal kumanın annesi falan olabilir. Demek istediğim Blackbeard Bonneyi yakaldığını söylemiştir akainu‘ya ve meyve yeteneği de denizcilerin istihbaratı sayesinde biliniyordur herhalde. (Kairoseki var mıydı bilmiyorum) Bu bilgiler ışığında bir yaş ilüzyonuna kanacak değillerdir. Hele akaiunu ıssız bir adada kimseyi dinlemez. Serbest kalma nedeni için bence daha iyi bir argüman gerekir gibi.

Evet var ve ihtimal kumanın annesi falan olabilir. Demek istediğim Blackbeard Bonneyi yakaldığını söylemiştir akainu‘ya ve meyve yeteneği de denizcilerin istihbaratı sayesinde biliniyordur herhalde. (Kairoseki var mıydı bilmiyorum) Bu bilgiler ışığında bir yaş ilüzyonuna kanacak değillerdir. Hele akaiunu ıssız bir adada kimseyi dinlemez. Serbest kalma nedeni için bence daha iyi bir argüman gerekir gibi.
Kaçmıştır bir şekilde, başka açıklama getiremedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık