Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sylar

BB ye vurduğumuzda meyvesi sebebiyle canı normalden daha çok yanıyor peki kairosekiyle vursak meyve özelliğini iptal edeceği için daha mı az canı yanar?

Edd War wiki'de yirmiyedi yıl önce yazıyor. Roger'ın idamı üç yıl sonrası. Otuz yıl ediyor. Shiki vs Garp-Sengoku olayında saçının beyazlamaya başlaması normaldir diyelim.(Chinjao'nun kafayı düzelttikten sonra olmuş sayılabilir) Ama ondan önce Shiki vs Roger savaşına giderken saçları o zamanda beyazlamaya başlamış. Yirmiyedi yıl önce beyazlamaya başlamış saçlar. Ama otuz yılda siyah? Hesaplamamda eksik mi var?
Çizim hatası olabilir. Üzerinde durmaya gerek yok bence.

Buggy'i kesince ne olduğu belli de, yumrukla falan içinden bir kesit çıkartabilmesi gerekmez mi ki :/ Yumruk şeklinde bir kesiti içinden çıkartabiliyor olması gerekiyor değil mi?

Kesit:
Meyve sadece kesici saldırıları algılıyor. Dediğini ancak Buggy kendi iradesi ile yapabilir.

Kairoseki meyvesi olabilir mi?
Sanmıyorum, ama olmaması için bir sebep yok.

Enel vs Vergo kim alır ? Neden ve nasıl ?
Enel alır. Vergo, yüksek gerilimli saldırılara dayanamaz.

1- Monet logia kullanıcısı mı?
2- Magellan'a haki bir işe yarar mı?
1. Evet.
2. Haki olmadan da vurabilirsin. Haki gücün yeterince kuvvetli ise, zehirden etkilenmeme gibi bir güce de kavuşursun.

Son bölümde garpın yumruğu ile chinjaonun kafasının çarpıştığı sırada hasshoken tekniği kullanılıyor.Bu tekniği garp mı yapmıştır yoksa chinjao mu?Chinjao daha yüksek olası gibi ama bir bilgi geçtimi diye sorayım dedim.
Şimdiden teşekkürler.

Robin eli ıslak olsa Crocodile'ın bedeninde eller çıkararak ona dokunabilir mi?
Çıkan eller, ana bedendeki ellerin özelliğini taşıyorsa, dokunabilir.

BB ye vurduğumuzda meyvesi sebebiyle canı normalden daha çok yanıyor peki kairosekiyle vursak meyve özelliğini iptal edeceği için daha mı az canı yanar?
Daha az canı yanar.

Son bölümde garpın yumruğu ile chinjaonun kafasının çarpıştığı sırada hasshoken tekniği kullanılıyor.Bu tekniği garp mı yapmıştır yoksa chinjao mu?Chinjao daha yüksek olası gibi ama bir bilgi geçtimi diye sorayım dedim.
Şimdiden teşekkürler.
Chinjao kullanıyor.

Chincao nun kafasını yumultan haki mi yoksa güç mu. Eğer haki ise üstte ki soruda hasskoken chincao daha üstün dedin galiba ben tam anlamadım da abi biraz açıklık getirirmsn

zoronun adı roronoa zoro mu yoksa sadece roronoa mı yani adı roronoa soyadı zoro mu ( nasıl sorucağımı bilemedim umarım anlaşılır)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık