Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
japonlar önce soyadını söylüyo. galiba o yüzden kafası karışmış benimde karışmıştı. belirtiyim bende bunu. japonlarda önce soyad sonra isim.
bende sorumu sorayım. bi konu var. luffynin 2 yıl önceki yendikleriyle tayfanın 2 yıl aradan sonraki halini karşılaştırıyor. senin yorumunu merak ettim. özellikle nami ve usoppun 2 yıl önceki düşmanlardan hangilerini yenebiliceğini. sence nami ve usopp kimleri yenebilir 2 sene önceden ?
Crocodile'a kadar yenerler, sonrası imkânsız.

Dumanlı kafama birşey takıldı wb savasda cok büyük yaralar aldı değilmi ? Zoro kumadan ve mihawkdan büyük yaralar aldı değilmi ? luffy lucciden yılın dayagını yedi kendini zor kurtardı değilmi ? Peki dumanlı GOL D. ROGER idam platformunda vucuduna iki kılıc girdi diye ölücek bir karaktermi bu adam nasıl olduda PİRATE KİNG olmus ? Marco kizarunun lazerini yedi ölmedi wb o kadar yaralandı dayandı ama sonuna kadar gitti kizaru kafasını ucurdu yarasını (mangada) ama gene savastı roger neden ölmek istedi ??
Zaten ölecekti, o yüzden teslim oldu. Yaşamak gibi bir isteği olmayınca, kalbine giren bir kılıçla ölmüş oldu.

Benimde buna benzer bir soru aklıma takıldı.Ace'in idamında Rogerin idamında bize gösterilen idam şekiller gayet normal(normalden kastım one piece evreninden cok dunya evreninne yakın).Misal cellatlar kral hakiye bile dayanamayacak adamlardan oluşuyor.Acaba dunya hukumeti bu işi idam edilecek kişiyi küçültmek için yapıyor olabilir mi?Koskoca korsanlar kralı normal 2 insan tarafından öldürüldü gibi.
Olabilir. Cellatların özel kişiler olmasının pek bir önemi yok bana göre.

Garp'ta Haoshoku Haki var mıdır sence? Cevap için şimdiden teşekkürler.

Edit: Bir sorum daha var: Luffy Mera Mera no Mi'yi yerse logia özellikleri mi(hakisiz vurlamaması) yoksa paramecia özellikleri mi baskın çıkar?
Var gibi görünüyor.

Bir kişi iki meyve yiyemez.

Bu kapak hikayesi sonlarına yaklaştı sence bir daha ki kimin hakkında olur?
Chinjao ile ilgili olur bence.

1. Bonney'İ yeni dünyada gördük ama sanki tayfası yanında yok gibi ve en önemli düşmanı da Marshall D. Teach olduğuna göre bu iki bilgiye bakarak bu kızın bizim tayfaya katılma olasılığı var mı? Yada bu kızı nerede görebiliriz? Birde bu kız neyin nesi(kimin kızı)
2. Pekoms, aslanken kaplumbağa meyvesi yemiş gibi, eğer öyleyse bu karakter nasıl konuşabiliyor? Birde zoan türü şeytan meyvesi yiyenler insan formuna tekrar dönüşebilir mi
1. Pek sanmıyorum. Tayfası ortadan kaldırıldı zaten. Devrimciler'in içinde karşımıza çıkabilir.
2. Dönüşebilir. Pokemon, yapay Aslan Meyvesi yemiş gibi görünüyor.

Wb için dünyadaki en güçlü adam deniyor ama burdaki en güçlü ne anlama geliyor ? yani misal bizim dünyamızda dünyanın en güçlü adamları diye bi yarışma yapılıyor ve dünyanın en güçlüsü belli oluyor. Buradaki güç saf güç yani bu adam herkesi döver diye bir şey yok. One piece güç konusunda mesela wb 100kg kaldırır başka kimse kaldıramaz o anlamdamı yoksa wb herkesi döver o anlamda mı ?
"Beyazsakal herkesi döver" anlamında en güçlüydü.

Marine Wg yonkou güç dengesi hakkında bir sorum olacaktı bence 2-3 yonkou anca wg yi yıkılabilecek güçte olabilir gibi geliyor bana çünkü wg elinin altında kaynaklar çok büyük ve finalde büyük savaşın tarafı yonkoulardan sadece wb yi gördük ama 3 aşağı 5 yukarı denk olsalar da savaşta marine wb ye üstünlük kurdu ki garp ve sengoku nerdeyse savaşa dahil olmadı bu yüzden senin görüşün nedir bu konu hakkında
Dünya Hükümeti'ni Yonkolar'ın hepsi birleşse yine yenemez diye düşünüyorum. Çünkü bu adamların gücü sadece Denizciler'den gelmiyor. Kendilerine bağlı yüzlerce devlet var.

smoker-san kim bu laffitte ? BB tayfasının rotacısı ve zalim birisi olduğu biliyoruz ama meyve yediğini dair bir bilgi geçti mi ?
meyve yemişse zalim,hızlı ve rotacı olması bu yüzden midir ? ayrıca yediği meyve hakkında tahminin var mı ?

Hayır. Ancak muhtemelen gücü meyveden geliyordur. Güvercin meyvesi yemiş olabilir ya da başka bir beyaz tüylü kuş.

bir manga bölümü kaç anime bölümü oluyor. 1 e 1 eşitlermi yoksa bir manga 2-3 anime bölümüne mi yayılıyor ?
2. olarak mesela manga şu an dursa anime devam etse anime ne kadar zaman sonra mangaya yetişir?
O bölüme göre değişiyor. Bazen bir manga bölümü, bir anime bölümü oluyor, bazen de daha azı. En geç bir seneye yetişir.

en güçlü b.haki ve h.haki kimdedir suan tüm op evreninde
Shanks'tedir heralde.

Trafalgar Law gücünü bir Logiada kullansa sence etkisiz mi olur?Logia`yı iki parçaya ayırır ama Logia tekrar birleşebilir her halde.Ayrıca law ile Luffy dövüşse sece kim alır? Bu arada Oda bir açıklamasında tayfaya yeni katılacak üyenin eski bir düşman olacağını söylediğini duydum,bu doğru mu?Doğruysa sence Bellamy olabilir mi?
Evet, bu yüzden Smoker'a karşı farklı saldırılar denemek zorunda kaldı. Öyle bir açıklamayı ben duymadım.

Bizim tayfa da Kralın Hakisinden etkilenen olur mu?
Olmaz.

hocam sana göre burgess meyve yemiş midir ? karasakal herkesten meyve çalıp adamlarına dağıtıyor diye bildiğim kadarıyla bu adam ayrıca mera mera yı istiyor. burda kafa karıştıyor açıkçası meyve yemişse 2.meyveyi nasıl yiyecek karasakal gibi bir vücudu mu var yok eğer yememişse karasakal 1.tümen komutanına neden meyve vermemiştir (kendide istememiş olabilir).

Atherot

luffynin engel olamayacagı bi durumda sanjinin gözü önünde bi kadın luffyi öldürmeye çalışırsa sanji ne yapar

hocam sana göre burgess meyve yemiş midir ? karasakal herkesten meyve çalıp adamlarına dağıtıyor diye bildiğim kadarıyla bu adam ayrıca mera mera yı istiyor. burda kafa karıştıyor açıkçası meyve yemişse 2.meyveyi nasıl yiyecek karasakal gibi bir vücudu mu var yok eğer yememişse karasakal 1.tümen komutanına neden meyve vermemiştir (kendide istememiş olabilir).
Meyve yediğini düşünmüyorum. Öyle olsa, meyve gücüne dair Gatz bir şeyler söylerdi.

luffynin engel olamayacagı bi durumda sanjinin gözü önünde bi kadın luffyi öldürmeye çalışırsa sanji ne yapar
Sanji ne olursa olsun bir kadına vurmaz.

Mangada Rogerin kafası uçurulmuyor muydu?
Hayır.

Toriko'yu bıraktın mı? Bıraktıysan neden?
Bırakmadım. Çevirmeye devam ediyorum.

Sence Law ile Luffy dövüşse kim alır
En iyi İngilizce One Piece forumu hanhisi?
- Luffy alır.
- Arlong Park

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık