Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy red hawk atarken elini denizin içinde nasıl alevledi, yada Shanks beyazsakalın gemisinin kaplamalarına sanki bir basınç uygulamış gibi parçaladı aynı şekilde onları bayıltırken, bayılanların ağzından nasıl köpük geldi bunlar bana sanki her haki kullancıların kendi özgü bir yeteneği varmış gibi geldi ? sence ?

polo

garp wb roger ve akainu arasındaki güç dengesi sence nasıl ? şahsen son bölümden sonra garp ın bazılarının abarttığı kadar güçlü olduğunu düşünüyorum. sonuçta zamanında 500m luk adama tek atıyor. aynı yumruk marco veya akainu yu da yamulturdu bence ki o yumruğun garpın o zamanki sınırı olduğunu düşünmüyorum ?

Atherot

1- don chinjao son mangada kolezyumu parcaladı luffy sayesinde sence laboratuvar ortaya cıkıcakmı
2- burgess neyi kastediyor

Luffy red hawk atarken elini denizin içinde nasıl alevledi, yada Shanks beyazsakalın gemisinin kaplamalarına sanki bir basınç uygulamış gibi parçaladı aynı şekilde onları bayıltırken, bayılanların ağzından nasıl köpük geldi bunlar bana sanki her haki kullancıların kendi özgü bir yeteneği varmış gibi geldi ? sence ?
Mangada alev yok. Sadece vuruş esnasında patlama oluyor, o kadar.

Kör amiralin güçlü olduğunu hissetmedi mi peki?
Adam koskoca Denizci Amirali. O kadarını da yapsın artık.

En son çıkan bölümle alakalı bir sorum var gördük ki Garp'ın b.koka'sı epey güçlü ve dedenin kafayı göçertmiş.Aynı şeklide luffy o güç kadar bi güç kullanmış olmalı ki kafası eskiye dönsün.Şimdi bunlardan yola çıkarsak luffy amiral seviyesine yakın bi b.haki ye sahipmi yoksa amiral seviyesine daha var mı
Luffy ile Garp'ın karşılaştığı adamlar arasında dağlar kadar fark var. Luffy o kadar güç kullanabiliyorsa, Roger'la dövüşecek kapasitede demektir.

1. Yasaoppun Shanksin tayfasına katılmasını,Gold Rogerın idamını gösteren bir film varmış galiba o hangi film?
2.Red linenın uzerinde,ülkeler varmı?Yoksa sadece boş bir kayalıkmı?
3 Film Z deki olayları mangadan ayrı mı değerlendirmek lazım?
4.Zoro kılıcından o ışın benzeri şeyleri nasıl çıkartıyor?Havayı kesme falan mı?
5.Ben post-war arcda Sabonun ölmediğine neredeyse emindim ama databook da Sabo oldü denmiş,databook da yazan bilgiler kesin doğrumudur,yoksa guncel konularla mı ilgilidir?
1. Episode 0.
2. Tek bilinen ülke Mariejois. Başka var mı, açıklanmadı.
3. Evet.
4. Enerji dalgası gönderiyor.
5. Ben kesin doğru olduğuna inanıyorum. Ancak farklı görüşler de var.

garp wb roger ve akainu arasındaki güç dengesi sence nasıl ? şahsen son bölümden sonra garp ın bazılarının abarttığı kadar güçlü olduğunu düşünüyorum. sonuçta zamanında 500m luk adama tek atıyor. aynı yumruk marco veya akainu yu da yamulturdu bence ki o yumruğun garpın o zamanki sınırı olduğunu düşünmüyorum ?
Sakazuki ve Kuzan gibi ufak farklar vardır aralarında. Kesin olan Beyazsakal'ın, Garp'tan güçlü olduğu.

1- don chinjao son mangada kolezyumu parcaladı luffy sayesinde sence laboratuvar ortaya cıkıcakmı
2- burgess neyi kastediyor
1. Olabilir.
2. Luffy ile kapışmak istiyor.

ret mi daha güçlü rokugan mı?
Reject daha güçlüdür.

Hazır daha cevaplanmamış soru soralım
1-CP'ler 1-8 arasındaydı bunun gizli bir oluşumu olan CP9, hükümetin suikast timi gibi bi şeydi.Şimdi CP0 çıktı.Bu CP0,CP9'un NW versiyonumudur sence eğer değilse CP0 nedir?
2-6 sitilde bazı tekniklerde haki kullanıldığını düşünüyorum.Sence tekniklerde haki var mıdır?
1. Cp-0 içlerinde en güçlü olanı. Doğrudan Kutsal Ejderler'e bağlılar. Diğer birimler Dünya Hükümeti'nin hizmetinde.
2. Haki kullanabiliyorsan, tekniğe eklersin.

Kimin dediğini tam hatırlamıyorum da söylersen sevinirim.
Edit :pek net olmadı galiba kim Dünya'nın en güçlü ünvanını taktı Beyazsakal'a soru bu.
Kutunun içinde yazıyordu. Mangaka demiş yani. Bu kesmediyse, Sengoku Marineford Savaşı sırasında "Hazır olun! Dünyanın en güçlü adamı saldırıyor!!!" diye bağırıyordu. Yetmedi dersen, başka örnekler de verebilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık