Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amiraller'in adı üç hazine efsanesi Momotaro'dan geliyor, onların durumu farklı. Ayrıca kızın kölelikten azad edilmesi karşılığında, Tiger'a pusu kurmak için anlaşma yapıldı. Kız kurtuldu, Tiger öldü.
Ya smoker valla duvar gibi sözlerinle karşılacağım diye soru sormaya da çekiniyorum.(Her ne kadar soru-cevap olsada.) Tiger ölümünde dolaylı olarak etkisi var Koala'nın.Sonuçta balık adamların hepsi aynı olmaz.Karşıt bir tepki almasın diye olamaz mı?

Acaba Logialar meyvelerinin gücünü kapatabiliyorlar ya.Paramecialar da yapabilir mi bunu?Veya Zoan.Mesela Luffy darbeden zarar almıyor.Bilerek özellğini kapatıp zarar alabilir mi?Karasakal kapatabilir mi?Logia ama değişik bir logia meyvesi.
Aklıma takıldı geçen gün.
Meyve kapatma olayını Logialar, Zoanlar ve bazı Paramecia türleri yapabiliyor. Teach'te kapatabilir.

Mihawk meyve gücü kullanıyor mu?
Açıklanmadı.

Ya smoker valla duvar gibi sözlerinle karşılacağım diye soru sormaya da çekiniyorum.(Her ne kadar soru-cevap olsada.) Tiger ölümünde dolaylı olarak etkisi var Koala'nın.Sonuçta balık adamların hepsi aynı olmaz.Karşıt bir tepki almasın diye olamaz mı?
Çekinme sor. Dolaylı olarak değil. Tiger'ın ölümü tamamen Koala üzerinden planlanmış. Koala'yı Tiger'a emanet edenler zaten Denizciler'le anlaşma yapmışlardı. Herşey tezgahtı yani.

Anaaaaa. Koala haberdar mı ki bu durumdan? Ben kaçırdım mı orayı ? Suçlu mu o ? Sövelim mi vah garibim mi diyelim şimdi bilemedim.

smoker-san crocodile kendi vucudundaki suyuda emebilirmi

bide kan haric her siviyi demissin tuvalete cok gitmek istese ama gidemese(turkce karakter olmadigindan boyle yaziyorum:D) onuda emebilirmi?

smoker-san crocodile kendi vucudundaki suyuda emebilirmi

bide kan haric her siviyi demissin tuvalete cok gitmek istese ama gidemese(turkce karakter olmadigindan boyle yaziyorum:D) onuda emebilirmi?
Ememez. Meyve gücü aktifken zaten bedeninde su olmuyor.
Emer de, doğru düzgün soru sor ya da sus.

Franky The Cyborg

Ama don krieg mihawk için şeytan meyvesi kullanıyor demisti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık