Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mangadan geliyor manga takip etmeyenler bu soruya bakmasın.

Franky Sunnye bakmaya gittiğinde kumayı parçalanmıs bir şekilde görüyor.Fark ettiysen orada kumanın elinde incil değil bir oyuncak tavşan var..Onun bir anlamı varmı ? Yada daha önce elindeydide benmi kaçırdım.

equando

BB'nin tayfasındaki Augur keskin nişancı olmasına rağmen Silahlanmanın Hakisi'ne sahip değil.(En azından animede yok.)
Bu onun gücünü büyük ölçüde düşürmez mi ? Yani tayfaya bir tane logia eleman katılsa Augur yüzüne bile bakamaz.

BB'nin tayfasındaki Augur keskin nişancı olmasına rağmen Silahlanmanın Hakisi'ne sahip değil.(En azından animede yok.)
Bu onun gücünü büyük ölçüde düşürmez mi ? Yani tayfaya bir tane logia eleman katılsa Augur yüzüne bile bakamaz.
Belki de sahiptir. Bilemeyiz.

Mangadan geliyor manga takip etmeyenler bu soruya bakmasın.

Franky Sunnye bakmaya gittiğinde kumayı parçalanmıs bir şekilde görüyor.Fark ettiysen orada kumanın elinde incil değil bir oyuncak tavşan var..Onun bir anlamı varmı ? Yada daha önce elindeydide benmi kaçırdım.
Tavşan falan yok. Dikkatli oku.
http://www.mangareader.net/103-58422-13/one-piece/chapter-603.html

Kuro

usta bir resim dolanıyor karasakal korsanları vs hasır şapka korsanları malum görmüşsündür arkadaşla tartışıyoruz ben fanlar yapmıştır diyorum falan neyse soruya geleyim gerçektende o eşleşme gibi mi olacak yoksa herkesin beklentisi gibi birşey mi o resim?

usta bir resim dolanıyor karasakal korsanları vs hasır şapka korsanları malum görmüşsündür arkadaşla tartışıyoruz ben fanlar yapmıştır diyorum falan neyse soruya geleyim gerçektende o eşleşme gibi mi olacak yoksa herkesin beklentisi gibi birşey mi o resim?
Beklenti. Resmi olarak öyle bir eşleşme yapılmadı.

Franky The Cyborg

bebekken ace'e burn baby burn diye şarkı söylenmesinin anlamı nedir??

Smoker yorumunu merak ettiğim bir sorum var.
Şimdi Sengoku buda formundayken onun kolu kesilse yani birisi kopartsa kılıçla ( yapılması zor hatta imkansız olabilir ama aklıma geldi) sonra sengoku insan haline döndüğünde kolu ne olur yani hala buda formunda kalır mı? Bu soruyu Lucci üstünden de düşünebilirsin veya bir çok zoan üzerinden de...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık