Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ne kadar mantıklı olacak bilmiyorum ama ace savaşta luffy kral haki patlaması yaptıgında luffy sendemi demişti bana kalırsa bu adam haki hakkında baya bir bilgiye sahip birisi şimdi öğrenmiş öğrenmemiş birisi demiyorum nede olsa jozu ve marco gibi birisi hatta kralların kralı WB nin en değerli oğlu(kendi görüşüm ) şimdi bu adamın hakiyi bilmediğini söylemek biraz abes kaçıyor ama şu logia haki bağlantısını bir türlü anlayamadım neden logialar haki kullanamıyor yada amirallerin kullandıgı gibi 3 ü birden kullanınca bir halta yarayacak kadar üretebiliyorlar
Logia - Haki ilişkisi açıklandığı gün öğreniriz. Öğrenememişte olabilir. Rayleigh zor dedi çünkü.

Mesaj yazdığımda adımın altındaki ince çizgiden birde mesajımın altında var. Daha önce bunu görmemiştim. Yoksa bu imza kullanabileceğimin bir işareti mi? (Bak yine oldu :D )
Hayır değil.

bi bakayım.
sorum. perona kral haki öğrense ne olur
Perona'ya sor sorunu.

Kuro

şeytan meyvesinden bir lokma aldığında etkiyi gösteriyor
sorum;öhöm diyelim ki iki kişi aynı anda bir meyveden lokma yuttu sonuç ne olacak sence?

Kardeşim Koala'nın tayfaya gelebilitesi hakim oldu açtığım konuda. Koala ne iş diye sordum da Zori Koala=Big Mam diye attı ya tutarsa diye olur mu olur gibisinden :) bu konudaki fikirlerini sormak istedim. Hakikaten sıradışı şeyler oluyor artık OP'de bunun ihtimali nedir :)
Big Mam, Koala olamaz. Sana bunu kim demişse iyi sallamış. Big Mam'ın gerçek adı Charlotte Linlin. Hurafe bunlar, inanma.

Hocam bu kız köle.Yeni bir hayat eskiye sünger diye olabilir.Şöylede olabilir kizaru=borsalino ?
Amiraller'in adı üç hazine efsanesi Momotaro'dan geliyor, onların durumu farklı. Ayrıca kızın kölelikten azad edilmesi karşılığında, Tiger'a pusu kurmak için anlaşma yapıldı. Kız kurtuldu, Tiger öldü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık