Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

crazynet

426. bölümde çıktılar. Diğer sorularına da cevap vermek istemiyorum. Bu konuyu bölüm sayısı sorulsun diye açmadım. Ayrıca durmadan bölüm sayısı sorup duruyorsun. Aç baştan izle öğren.
Peki teşekkür ettim zamanım olsa izliycemde yok. Op ile ilgili deyince bölüm falanda girio diye düşündüm kusura bakma bidaha başka şeyler sorarım :D

Smoker-san, Luffy'nin mangadaki gucu hakkinda:
Simdi uzun uzun tartistik bir sitede,bazilari(baya bi insan) Luffy simdiki gucuyle yonkou ve amiral alir diyorlar(wb shanks ve akainu hariç).1 milyon sey soyledim ama ne fayda,ben Luffy'nin daha amiral almak için cok çaba sarfetmesi gerektigini dusunuyorum ki Yonkou 'ya daha coooooook var.Sen ne dusunuyorsun bu konu hakkinda? Sence Luffy amiral alir mi veyahut Yonkou?
Alamaz. Onu diyenlerde fanatiktir. Decken ve Hodi ile Denizciler'in en büyük savaş güçleri aynı seviyede mi sanki de, ben onları ölçü alarak yener diyebileyim? Saçmalık.

1-) wb ölügüne göre suanda one pieceki en gclu karakter kim
2-)shanks la mihawk atıssa sonuca snce ne olur
3-)Yeni schibukai kim olabilri ?
şimdiden teşekkürler
1. Bu konu hakkında resmi bir açıklama yok ama bence Teach'tir.
2. Shanks alır.
3. Bilmediğimiz karakterlerin olacağını düşünüyorum.

Ağ adamın ismi neydi hatırlayamadım? Sence luffyi gerçekten zorladı mı ? Seviyesine göre ödül biçecek olsan kaç milyon beli olurdu ? Süpernova seviyesinde var mıydı ?

Sence tayfadaki güç sıralaması ne şekildedir?Bu sıralama değişebilir mi ileride?Ya da hiç değişti mi?
Buggy ile ilgili sorum var.Bu adam Roger'ın tayfadaymış.Şimdi Shanks nerelere kadar gelmiş.Bu adam niye yerinde saydı anlamadım.Hazine tutkusu var.One Piece'in yerini biliyor.Gidip onu alırdı.Roger'la ilgili bir şey demiyor.Hava atmayı seven bir karakter gibi.Ama hiç Roger'ın tayfadaydım da şöyle böyle demedi.Sanki bu Buggy'de bir şeyler var gibi geliyor bana.Shanks ile ikisi aynı derece gibi gözüküyor ama bu böyle kalıyor.Roger'ın ölümü mü etkiledi anlamadım hiç.Bu karakter eğlendirsin diye seride değildir herhalde.Buggy ile ilgili tahminini ve düşüncelerini merak ediyorum.
Sıralama malum, Luffy, Zoro ve Sanji. Bu liste seri bitene kadar değişmez.
One Piece'i almak o kadar kolay olsa, o iş Buggy'e kalmazdı merak etme. Shanks, kendini geliştirme yolunu seçmiş biri, Buggy'de bir köyde milleti soymayı. Meyvesi güzel, savaş tecrübeside var. Biraz cesaret ve fiziksel güçle iş yapar.

Ağ adamın ismi neydi hatırlayamadım? Sence luffyi gerçekten zorladı mı ? Seviyesine göre ödül biçecek olsan kaç milyon beli olurdu ? Süpernova seviyesinde var mıydı ?
Ami Ami no Mi sahibi Largo. Amigo Korsanları'nın kaptanı. Bence Luffy'i zorlayan rakiplerdendi. Araya böcek falan girdi gerçi ama cidden sıkı rakipti. Tayfası çok önemli olmasa da kendi bir 130-140 milyon ederdi. Supernova seviyesindeydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık