Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

white beard

tamam onu geçelim genede shanks kralın hakisiyle mihhawk ı yenemez mi ?

Oda 1 manga sayısını kaç saatte ya da günde tamamlıyor? öyle bir bilgi verdiler mi? seini bildiğin.

manga nın çıkmama nedeni, oda nın tatil yapması mı? yoksa derginin tatil yapması mı oluyor? eger oda tatil yapıyorsa fazla tatil yapıyor bu adam. 3 gün çalış 3 ün yat. fazladan 1 gün daha yat. yata yata bir hal olur odaya.
edit: yazdıktan sonra düşündüm de, herhalde bölüm akışını tam olarak tasarlamak için arada böyle aralar veriyordur. bi 7-8 bölümlük depoyu doldurup öyle yola çıkıyordur yani. bence

manga nın çıkmama nedeni, oda nın tatil yapması mı? yoksa derginin tatil yapması mı oluyor? eger oda tatil yapıyorsa fazla tatil yapıyor bu adam. 3 gün çalış 3 ün yat. fazladan 1 gün daha yat. yata yata bir hal olur odaya.
Oda göndermezse çıkmaz. Ancak sözleşmeleri vardır. Belli kriterleri olur böyle işlerin. Zaten Oda, One Piece'den senede 25.000.000 $ para kazanıyor. Zengin yani.

hocam parasal düşünmedim zaten. sonrada aklıma geldi diger mesajıma edit yazmıştım. sen de o arada yazmışsın.

Senin düşüncene göre Garp The Hero mu daha güçlüdür yoksa Sengoku The Buddha mı?

Not: Güçlerini bilmediğimiz iki karakter olduğunu biliyorum yalnızca fikrini sormak istedim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık