Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DoXime

ret kadranı kullanana da zarar verir diyorlar peki mesela diyelim kadrana WB vursa sonra kadranı bir adamın sırtına yapıştırsalar ve çok uzaktan Usopp kadranı sapanla vursa ne olur? Usopp hiç bir yara almazsa kadran biraz abartılmış olur.

ret kadranı kullanana da zarar verir diyorlar peki mesela diyelim kadrana WB vursa sonra kadranı bir adamın sırtına yapıştırsalar ve çok uzaktan Usopp kadranı sapanla vursa ne olur? Usopp hiç bir yara almazsa kadran biraz abartılmış olur.
Ret Kadranı darbe almadan çalışıyor. Sıradan Impactlar'dan farklı. Kullanılacağı zaman arkasını tutmak gerekiyor. Yani mecburen temas şart.

tornado24680

Konu çok güzel ellerine sağlık Foruma ara sıra girip kütüphaneyi falan okuyordum bu çok daha güzel olmuş benim sorum OP ile ilgili değil ama Oda ile ilgili Oda'nın yaptığı ilk manga Wanted diye geçiyor ama ben bulamadım acaba bir bilgin var mı çok teşekkürler şimdiden .

crazynet

Buraya yazılırmı bilmiyorum ama başka yer bulamadım.Op manga hangi gün saat kaç civarları çıkıyor?

crazynet

Bir sorum daha olacak Doflamingonun gücü açıklandımı? ne kullanıyo falan? manga animede rastlamadım ama sen çeviri falan uraşıyorsun:)

Buraya yazılırmı bilmiyorum ama başka yer bulamadım.Op manga hangi gün saat kaç civarları çıkıyor?
Çarşamba günleri gece 23-24 civarı.

Bir sorum daha olacak Doflamingonun gücü açıklandımı? ne kullanıyo falan? manga animede rastlamadım ama sen çeviri falan uraşıyorsun:)
Açıklanmadı. Meyve gücü olduğu sanılıyor. Himo Himo no Mi.

Sanji rankyaku yapabilir mi ?
Eğitimini alırsa yapar.

WadoIchimonji

Eğitimini almadan diyorum, sonuçta tekmeleri normalden çok daha hızlı ve güçlü.

crazynet

Manga tr uyarlaması ortalama gün ve saat olarak kaç oluyor?

Himo ne demek:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık