Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar düşünüyorum düşünüyorum aklıma gelmiyor.

Bizim hasır şapkalarının lakapları. Çoğu aklımda. Mugiwara no Luffy, Kaizoku Gari no Zoro, Dorobo neko no Nami vesaire.. Fakat Chopper ve Brook un Lakabını Japonca olarak hatırlayan varsa yazabilr mi? Brook un Humming lakabı var ölü kemik anlamına gelen. O değil. Şarkı mırıldanan Brook ve Pamuk şeker seven Chopper in Japoncalarını hatırlıyorsanız yazabilir misiniz lütfen?

Bir de Tayfa nın yazılışından emin değilim. Mugiwara no İchimi diye miydi? Eğer yanlışsa doğrusunu yazarsanız çok sevinirim.

Pamuk Şeker seven Chopper
Şarkı mırıldanan Brook
Hasır Şapka Tayfası

aradıklarım bunlar. Cevabımı aldıktan sonra konuyu sileceğim.

Şimdiden teşekkürler..
Thousand Sunny.

sanjinin kendi aranma posterlerini hayal ettiği bölüm hangisiydi
doğum günü için çizmek istiyorum :)
smoker ı yormak istemeyip bilen varsa özelden söyleyebilir :D

white beard

sitede dolanırken gördüm.senin adının da geçtiğini hatırlıyorum o yüzden sordum.öyle bi yazı gördüm ama sen olmayabilirsin ama birisi kesinlikle bahsediyordu.

Arkadaşlar düşünüyorum düşünüyorum aklıma gelmiyor.

Bizim hasır şapkalarının lakapları. Çoğu aklımda. Mugiwara no Luffy, Kaizoku Gari no Zoro, Dorobo neko no Nami vesaire.. Fakat Chopper ve Brook un Lakabını Japonca olarak hatırlayan varsa yazabilr mi? Brook un Humming lakabı var ölü kemik anlamına gelen. O değil. Şarkı mırıldanan Brook ve Pamuk şeker seven Chopper in Japoncalarını hatırlıyorsanız yazabilir misiniz lütfen?

Bir de Tayfa nın yazılışından emin değilim. Mugiwara no İchimi diye miydi? Eğer yanlışsa doğrusunu yazarsanız çok sevinirim.

Pamuk Şeker seven Chopper
Şarkı mırıldanan Brook
Hasır Şapka Tayfası

aradıklarım bunlar. Cevabımı aldıktan sonra konuyu sileceğim.

Şimdiden teşekkürler..
Thousand Sunny.
Wataame Daisuki no Choppā
Shini Take no Burukku
Mugiwara no Ichimi

sanjinin kendi aranma posterlerini hayal ettiği bölüm hangisiydi
doğum günü için çizmek istiyorum :)
smoker ı yormak istemeyip bilen varsa özelden söyleyebilir :D
Hiç bir fikrim yok ama 320. bölümde olabilir.

smoker, luffy yıldırımlı veya elektrikli saldırılar kullanabilirmi strong world 10 un sonundaki gibi??
Hayır.

sitede dolanırken gördüm.senin adının da geçtiğini hatırlıyorum o yüzden sordum.öyle bi yazı gördüm ama sen olmayabilirsin ama birisi kesinlikle bahsediyordu.
O zaman bana niye söylüyorsun? Kaç yıldır şu sitedeyim öyle bir laf çıkmamıştır ağzımdan. Beni tanıyanlara sor Smoker böyle der mi diye. Onlar cevap verir sana.

peronayla kuma karşı karşıya geldiğinde kuma sorunca perona nereye gitmek istediğini anlatıyo kuma da elindeki kitaptan birşeylere baktıktan sonra peronayı yolluyo. benim sorum acaba bu kitap coğrafi bilgiler içerin bir kitap mıdır ve bunun hakkında açıklanmış birşey var mı?

peronayla kuma karşı karşıya geldiğinde kuma sorunca perona nereye gitmek istediğini anlatıyo kuma da elindeki kitaptan birşeylere baktıktan sonra peronayı yolluyo. benim sorum acaba bu kitap coğrafi bilgiler içerin bir kitap mıdır ve bunun hakkında açıklanmış birşey var mı?
O kitap bildiğin İncil. Kuma gezdiği yerler içerisinde tarife uyan adaya göre kişiyi yolluyor.

1-Trafalgar Law ve Luffy arasındaki ilişki sence nedir üstad Law neden Savaş alanında Luffy'nin ölmesine izin vermeyip onu iyileştiyor.

2-Law'ın tayfasındaki ayı nasıl konuşup,dövüşebiliyor 2.bir insan meyvesi yok herhalde yada ayı kostumü giyen bir insan mı? hiç kostüme benzemiyor ama gizemi nedir bu karakterin?

3-chopper'ın 4 dönüşüm fazla yapmaya yarayan gümbürtü topu tüm zoan'ların extra dönüşüm yapmasını sağlar mı? yoksa sadece insan meyvesinde mi etkili.

4-Bence Roger'in tayfasında Roger dahil meyve yiyen yok hepsi saf güçleri var. çünk Buggy şeytan meyvesi bulduğunda tayfada kimsenin şeytan meyvesinden hberi yok Buggy'de tahminen Roger Korsanlar Kralı olmadan 3 yıl önce filan yemiştir meyveyi o 3 yıllık aradada kimsenin meyve yediğini sanmıyorum yani bence Roger korsanlarında sadece Buggy şeytan meyvesi kullanıcısı şuana kadar gördüğümüz Buggy hariç 3 kişidede meyve gücü yoktu (Shanks-Rayleigh-Crocus). ve eğer bu teorim doğruysa Roger nasıl korsanlar kralı oldu beyazsakal'la eşit güçte merak içersindeyim senin fikrin nedir üstad?

çok başını ağrıtıom galiba üstad kusra bakma :)

1-Trafalgar Law ve Luffy arasındaki ilişki sence nedir üstad Law neden Savaş alanında Luffy'nin ölmesine izin vermeyip onu iyileştiyor.

2-Law'ın tayfasındaki ayı nasıl konuşup,dövüşebiliyor 2.bir insan meyvesi yok herhalde yada ayı kostumü giyen bir insan mı? hiç kostüme benzemiyor ama gizemi nedir bu karakterin?

3-chopper'ın 4 dönüşüm fazla yapmaya yarayan gümbürtü topu tüm zoan'ların extra dönüşüm yapmasını sağlar mı? yoksa sadece insan meyvesinde mi etkili.

4-Bence Roger'in tayfasında Roger dahil meyve yiyen yok hepsi saf güçleri var. çünk Buggy şeytan meyvesi bulduğunda tayfada kimsenin şeytan meyvesinden hberi yok Buggy'de tahminen Roger Korsanlar Kralı olmadan 3 yıl önce filan yemiştir meyveyi o 3 yıllık aradada kimsenin meyve yediğini sanmıyorum yani bence Roger korsanlarında sadece Buggy şeytan meyvesi kullanıcısı şuana kadar gördüğümüz Buggy hariç 3 kişidede meyve gücü yoktu (Shanks-Rayleigh-Crocus). ve eğer bu teorim doğruysa Roger nasıl korsanlar kralı oldu beyazsakal'la eşit güçte merak içersindeyim senin fikrin nedir üstad?

çok başını ağrıtıom galiba üstad kusra bakma :)
1- Sebebini kendide söylemedi. Bugünkü düşmanın yarın dostundur mantığı ile yapmış olabilir.
2- Ayı olduğu kesin sayılır. İnsan özellikleri kazanmıştır büyük ihtimalle. Ayı Zoan'ı yediğini sanmıyorum. En azından dövüşmediğinde insana dönüşürdü.
3- O top, Hito Hito no Mi'nin yaydığı dalga boylarını değiştirebiliyor. Karışım sadece bu meyve ile sınırlı olabilir. Ki bence de öyledir. Bir özelliği olmalı.
4- Gördüğümüz üzere eskiden kalma karakterlerin saf güçleri aşırı fazla. Meyve olayına net birşey söyleyemem. Benimde tahminim o yönde. Roger, hızlı bir karakterdi bence. Bu sayede avantaj kazandı rakiplerinin karşısında. Saf gücü de fazla olunca diğerleri ile eşit konuma gelmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık