Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sence amiral olmak istememesinin sebebi nedir ? çok saçma değilmi yani, kor-amirale kadar yüksel, sonra amiralliği isteme
bana buster-call emri verebilme gibi bir caniliğe sahip olmak istememesi ve kutsal ejderlerin özel koruması olmak gibi bir saçmalığı istemediği için kabul etmedi diye düşünüyorum, sence ?

ONEPİECE

Dr. Vegapunk çok zeki olduğu için ileride luffy'e kendi meyvesini nasıl daha iyi kullanacağını yada yeni teknikler öğreteceğini düşünüyormusun,böyle bir ihtimal varmı?

Sence amiral olmak istememesinin sebebi nedir ? çok saçma değilmi yani, kor-amirale kadar yüksel, sonra amiralliği isteme
bana buster-call emri verebilme gibi bir caniliğe sahip olmak istememesi ve kutsal ejderlerin özel koruması olmak gibi bir saçmalığı istemediği için kabul etmedi diye düşünüyorum, sence ?
Zaten D.lere has bir özellik olan özgürlük duygusu onda da var. Amiral olmak, büyük sorumluluk getirir. Garp'ta uğraşmak istemiyor.

Dr. Vegapunk çok zeki olduğu için ileride luffy'e kendi meyvesini nasıl daha iyi kullanacağını yada yeni teknikler öğreteceğini düşünüyormusun,böyle bir ihtimal varmı?
Dr. Vegapunk'ın nasıl biri olduğunu bilmiyoruz. Dediğin gibi bir olay, dost ise mümkün olur.

Smoker sama Yıldırım-Ateşi etkiliyebilir demi ?
Magma etkilemişti yüksek sıcaklık felan muhabbeti ,Yıldırım'da yuksek sıcaklık değil midir ? Üstün gelir yıldırım sanırım .

Smoker sama Yıldırım-Ateşi etkiliyebilir demi ?
Magma etkilemişti yüksek sıcaklık felan muhabbeti ,Yıldırım'da yuksek sıcaklık değil midir ? Üstün gelir yıldırım sanırım .
Magma muhabbeti, meyve üstünlüğünden çıktı. Türdeş meyvelerin altlık üstlük ilişkisi yani. Yıldırımın etkileyeceğini sanmam.

Kuro

2 yıl aradan sonra pacifistaların daha üst modelleri yapılmış mıdır sence?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık