Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anladım bu durumda şu rayleiglin bayılttıgı kadın ve kardeşi imzamdaki mahlukat charloss asil kandan gelmiyorlar yani orjinal kutsal ejderler değiller diyelim :D Teşekür ederim abi.

real

İleriki bölümlerde sence Luffy Law ile dost olurlar mı? sonuçta hayatını borçlu adama.
Bide Law'ın Luffy'i kurtarmaktaki çıkarı ne olabilir?

Sadece tahminini sorucam.Roger'ın gençliğini gördük hasır şapkayla.(tam olmasada gördük) Luffy'e çok benziyor.Roger'ın sonraki halinide biliyoruz.

Luffy korsanlar kralı olduğunda(artık animede kaç yaşında olucaksa) tipi nasıl olucak.(tahminin)

Roger'ın vücudu baya baya gelişmiş boyu uzamış.Bıyık bırakmış.Boylu poslu bir adam olmuş.Tam korsanlar kralına yakışacak cinsten.

Gençliği roger'a çok benziyen luffy acaba vücut olarak ve boy olarak gelişecekmi bunu çok merak ediyorum.
Roger kadar geç yaşta olmayacağı kesin. Tipininse ona benzeyeceğini düşünmüyorum. Muhtemelen Luffy, hep bu şekliyle kalır.

İleriki bölümlerde sence Luffy Law ile dost olurlar mı? sonuçta hayatını borçlu adama.
Bide Law'ın Luffy'i kurtarmaktaki çıkarı ne olabilir?
Olabilirler ama Law'ın asıl niyetini de bilmek gerekli.
Kendisi de açıklamadı. Luffy'nin güvenini kazanmak için olabilir.

enelin niye kanatları yok
ve niye(nasıl) davulları var
o davulların gücüne bir katkısı varmı yoksa süsmü

Uçan_Terlik

Naçizane sorularım yanıtlarsın inşallah.
1-Dragonun inazuma ivankov kuma gibi kişilerden daha güçlü adamı var mıdır?
2-Law ve Bonney meyvelerini kullandıklarında oluşan etkiler sonradan düzeliyor mu yoksa öyle kalıyor mu?

enelin niye kanatları yok
ve niye(nasıl) davulları var
o davulların gücüne bir katkısı varmı yoksa süsmü

Japon yıldırım tanrısı böyle bir görüntüye sahip. One Piece dünyasında inanış olarak böyle bir tanrı görünümü varsa, Enel ona benzemeye çalışmış olabilir. Resmi açıklama yapılmadı. Süs olduğunu düşünüyorum.

Naçizane sorularım yanıtlarsın inşallah.
1-Dragonun inazuma ivankov kuma gibi kişilerden daha güçlü adamı var mıdır?
2-Law ve Bonney meyvelerini kullandıklarında oluşan etkiler sonradan düzeliyor mu yoksa öyle kalıyor mu?
1. En yakın adamları onlar olduğu için yok gibi görünüyor. Ancak başka bölgelerde durumu stabil tutmak için gönderilmiş kişiler olabilir.
2. Düzelmesi gerek.

Bilgi Sorularını cevaplarken direk aklından geçenleri mi söylüyorsun yoksa kaynaklara bakarak mı üstat ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık