Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Ano Hana'yı izledim. İçine çeken hikayesi ve müzikleriyle beğenimi kazandı. Sadece son bölüm gözlerim doldu ama dram açısından yine de yeterliydi bence.

Hsd kenichiyi izledim. Animesi güzel sayılır ama mangasına kıyasla aşırı sönük kalıyor. Mangası çok daha güzel

Hsd kenichiyi izledim. Animesi güzel sayılır ama mangasına kıyasla aşırı sönük kalıyor. Mangası çok daha güzel
Mangası efsanedir zaten ömrün boyunca sadece 3 manga okuma şansın olsa hangilerini seçerdin deseler Op ve Berserk'in yanında yer alırdı HSDK benim için. Tek eksiği mangakanın gittikçe artan abazanlığı sonlara doğru durdurulamaz bir hal almıştı havada süzülen yapraklar her bölüm hayat kurtarıyordu

Roronoa Zoro

Kill la Kill hakkında ne düşünüyorsunz?
Edit: Sanırım bu düşünmediğiniz anlamına geliyor :D

Ben yazacaktım telefon çaldı.

Kaliteli bir seri gerçekten ortalama üstü.Çok eğlenceli absürd ve geyik bir seri.Baya farklı looney Tunes çizgi filmleri gibi.Çizimler ve tepkiler harika animelerin tüm gereklilikleri var serinin içinde.Eski çizim yöntemlerini günümüze uyarlamışlar.Çok iyi bir ekip yapmış galiba Gurren Lagan gibi serileri yapan.Güzel de bir kurgu var ortalardan sonra ama konu çok ciddi değil tabii.İstersen gifte atabilirim çok orjinal bir karakteri var.

Roronoa Zoro

Ben yazacaktım telefon çaldı.

Kaliteli bir seri gerçekten ortalama üstü.Çok eğlenceli absürd ve geyik bir seri.Baya farklı looney Tunes çizgi filmleri gibi.Çizimler ve tepkiler harika animelerin tüm gereklilikleri var serinin içinde.Eski çizim yöntemlerini günümüze uyarlamışlar.Çok iyi bir ekip yapmış galiba Gurren Lagan gibi serileri yapan.Güzel de bir kurgu var ortalardan sonra ama konu çok ciddi değil tabii.İstersen gifte atabilirim çok orjinal bir karakteri var.

Unknown

Komedi ve aksiyon olarak güzel bir seri denilebilir. Çizim tarzı başta biraz garipsenebilir ama müzikleri ve hikayesi genel olarak kapatıyor eksiklerini.. Hatta şu iki müziği arşivimdedir.
[video=youtube;vWZs5POCp0I]https://www.youtube.com/watch?v=vWZs5POCp0I[/video]
[video=youtube;vyGFM5CGnoo]https://www.youtube.com/watch?v=vyGFM5CGnoo[/video]

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık