Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Onun da müzikleri çok iyi hatta ben açılış müziğini daha çok sevdim. Filler olması bir şeyi değiştirmiyor pek bence zaten belli bir konusu yok o yüzden sıkıntı değil, ayrıca ilk 3 bölümü izledim ve ben beğendim en azından.
Mushishi tam rahatlamak ve az da olsa mutluluk hissetmek için ideal bir seri. Her bölüm bir film tadında.
Filler olması değiştirmiyor belki ama ben kalitenin düştüğünü gözlemledim. Gene izletiyormuş gerçi.

Kaneki'nin maske efsane olmuş lan sempati duymaya başladım bak şu maskeyle saykoya bağlasa amv lik olur. İnşallah mangası vardır ve tr çevirisi de vardır da anime bitince oradan devam ederim

Kaneki'nin maske efsane olmuş lan sempati duymaya başladım bak şu maskeyle saykoya bağlasa amv lik olur. İnşallah mangası vardır ve tr çevirisi de vardır da anime bitince oradan devam ederim
Unity fansub baştan itibaren çeviriyor. 20. bölümdeler. Mangadenizi de animenin kaldığı yerden devam ediyor. En son 78. bölümü çevirmişlerdi galiba.

Saçları da beyaza dönsün sen öyle gör Kaneki'yi. Manga olmasa bile 9 Ocak'ta 2. sezon geliyor. Kaneki'nin sayko hallerini izleriz yakında. Tam yerinde bitmişti 1. sezon.

Durarara! animesini henüz izledim. Muhteşemdi. Uzun süredir bir seriden böyle bir haz almamıştım.
3 arkadaşın ve şehirde yaşayan diğer insanların iç içe geçmiş hayatları biraz değişik şekilde güzelce işlenmiş. Az çok tahmin ediliyor ne olacağı ama yine de her bölümde sizi şaşırtan şeyler çıkıyor. Tatmin edici bir son gibi görünse de asıl mevzu olan Dullahan olayı aydınlatılmadı ve bayağı şey havada kaldı. 2. sezonu sabırsızlıkla bekliyorum.
Çizim ve renklerdirmeler biraz değişikti ama yinede güzeldi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık