Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

En son Steins;Gate'i izledim ve puanım 10 üzerinden 9.5.
Cidden karakterleri olsun konusu olsun işlenişi olsun bağlandım yahu.Her türlü duyguyu tamamiyle verdi.Dram olsun gerilim olsun.
Tutturu tutturu diye geziniyorum etrafta.=((
İzlemeyen varsa izlesin ben çok geç izledim ve pişman oldum önceden izlemediğime.:(
Edit:yarım puanı da çok az bölümü var daha da uzatılsaydı keşke diye kestim.:/

En son Steins;Gate'i izledim ve puanım 10 üzerinden 9.5.
Cidden karakterleri olsun konusu olsun işlenişi olsun bağlandım yahu.Her türlü duyguyu tamamiyle verdi.Dram olsun gerilim olsun.
Tutturu tutturu diye geziniyorum etrafta.=((
İzlemeyen varsa izlesin ben çok geç izledim ve pişman oldum önceden izlemediğime.:(
Edit:yarım puanı da çok az bölümü var daha da uzatılsaydı keşke diye kestim.:/
bölüm sayısı azsa izlerim tabi :) çok bölümlü animelerle uğraşmak istemiyorum OP yetiyor zaten :)

Another'ın da Mirai Nikki'nin de abartıldığını düşünüyorum. Az anime izleyen kişiler sevebilir pek tabii kötüdürler demiyorum ama çok da iyi değiller diye düşünüyorum.
Mirai'nin ovasını daha çok beğenmiştim.

Mirai ova>mirai>another

Another'ın da Mirai Nikki'nin de abartıldığını düşünüyorum. Az anime izleyen kişiler sevebilir pek tabii kötüdürler demiyorum ama çok da iyi değiller diye düşünüyorum.
Mirai'nin ovasını daha çok beğenmiştim.

Mirai ova>mirai>another
Abartılmayan ve senin sevdiğin animeleri merak ettim hangileriymiş gerçekten. Önceki yorumlarında da milletin beğendiği animelere abartı diyordun.:p tarzın seinen ise tatmin etmeyebilir çoğu seri senide:hmm:

Abartılmayan ve senin sevdiğin animeleri merak ettim hangileriymiş gerçekten. Önceki yorumlarında da milletin beğendiği animelere abartı diyordun.:p tarzın seinen ise tatmin etmeyebilir çoğu seri senide:hmm:
(Tabii ki One Piece :p)

Seinen pek sevmem aslında her ne kadar bir kaç haftadır okusam da. Neyse listeye geçeyim.
Gintama, Hunter Hunter, Mushishi-ilk sezon-, Steins;Gate, Bakuman-hepsi-, Durarara, Baccano, One Outs, Shingeki no Kyojin, Samurai Champloo, Mousou Dairinin..

Aslında baya çıkarmış da susuyom. :D

(Tabii ki One Piece :p)

Seinen pek sevmem aslında her ne kadar bir kaç haftadır okusam da. Neyse listeye geçeyim.
Gintama, Hunter Hunter, Mushishi-ilk sezon-, Steins;Gate, Bakuman-hepsi-, Durarara, Baccano, One Outs, Shingeki no Kyojin, Samurai Champloo, Mousou Dairinin..

Aslında baya çıkarmış da susuyom. :D
Mushishi, one outs, baccano, paranoia agent serileri seinen, hatta steins;gate ve samurai Champloo her ne kadar seinen geçmesede öğelerini içeriyor. Buna hunter x hunter'ı bile ucundan ekleyebiliriz.

Aralarında bir tek bakuman'ı izlemedim. Gintama söylemeye gerek yok.
Paranoia agent'in sonu çok dandirik bir sebebe bağladılar, sonunu hiç beğenmedim ama genel olarak beğendim.
Durarara ve Baccano'yu beğenmemiştim, hele Durarara başta iyi giderken sonradan cıvıdı, Baccano'nun eski amerikan havasından hoşlanmamıştım ama ikisinide bitirdim buna rağmen.
Mushishi gayet hoş, Mevlânâ'nın menkıbeleri içinde dolaşıyor gibi hissettim, xxxholic ve kino no tabi'de mushishi'ye çok benzerdir, hatta xxxholic'i daha çok beğeniyorum, kino no tabi daha bir ağır seri diğer ikisine göre, bana che guevara'nın motorsiklet ile yaptığı yolculuğu hatırlatıyor.
One outs her ne kadar bir death note kadar olmasada, o tadı veriyor.
Shingeki no kyojin benim için balon serilerden, dev muhabbetleri sarmıyor beni, gantz mangasınında içine bu dev ve vampir saçmalıklarını ekleyince soğumuştum uzaylılar yetmiyormuş gibi. Ne güzel insanların memnuniyetsizliği, tanrı fikri ve aç gözlülüğü üzerinden gidiyordu

Mushishi, one outs, baccano, paranoia agent serileri seinen, hatta steins;gate ve samurai Champloo her ne kadar seinen geçmesede öğelerini içeriyor. Buna hunter x hunter'ı bile ucundan ekleyebiliriz.

Aralarında bir tek bakuman'ı izlemedim. Gintama söylemeye gerek yok.
Paranoia agent'in sonu çok dandirik bir sebebe bağladılar, sonunu hiç beğenmedim ama genel olarak beğendim.
Durarara ve Baccano'yu beğenmemiştim, hele Durarara başta iyi giderken sonradan cıvıdı, Baccano'nun eski amerikan havasından hoşlanmamıştım ama ikisinide bitirdim buna rağmen.
Mushishi gayet hoş, Mevlânâ'nın menkıbeleri içinde dolaşıyor gibi hissettim, xxxholic ve kino no tabi'de mushishi'ye çok benzerdir, hatta xxxholic'i daha çok beğeniyorum, kino no tabi daha bir ağır seri diğer ikisine göre, bana che guevara'nın motorsiklet ile yaptığı yolculuğu hatırlatıyor.
One outs her ne kadar bir death note kadar olmasada, o tadı veriyor.
Shingeki no kyojin benim için balon serilerden, dev muhabbetleri sarmıyor beni, gantz mangasınında içine bu dev ve vampir saçmalıklarını ekleyince soğumuştum uzaylılar yetmiyormuş gibi. Ne güzel insanların memnuniyetsizliği, tanrı fikri ve aç gözlülüğü üzerinden gidiyordu
Durarara ve Baccano farklı seriler o yüzden güzeller. xxxholic ve kino no tabiye bakayım. Gantz'ın mangasını da hep aynı şeyler oluyor diye bırakmıştım 200'lerde zaten. Shingeki de altınlarımdan değil zaten. Ama One Outs'u Death Note'tan daha çok sevdim çünkü Death Note'un malum kişinin ölümünden sonra düşüşe geçtiğini düşünüyorum. Sonunu da beğenmemiştim pek.

Paranoia agent için demek istediğim tek şey şu; [video=youtube;-anabfAg06U]http://www.youtube.com/watch?v=-anabfAg06U[/video]

Var mı böyle güzel bir şey :D :D :oleyo:

Paranoia agent opening'i seri ile tam bir tezat, ironi yapmışlar. Bende çok beğeniyorum.
Monster seriside death note havası verir ama 74 bölüm.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık