Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Buraya Akame ga Kill yazacaktım ama henüz altyazı düşmemiş beklemedeyim yazdım farz edin.Bu arada spoilerın şokunu yaşamaktayım.

Another arkadaşın dediği gibi biraz fazla yaygarası yapılmış bir seri izlemeseniz de olur.
Ama Mirai Nikki iyidir ortalama veya üstüdür.Kurgusunu iyi toparlamışlar,açılış ve kapanışlar harika.Yuno faktörü de cabası.Yine de çok büyütmeye gerek yok tabii,daha iyi birçok seri de var hali hazırda.

Baccano harikadır bu arada.Beğenmeyen ağzının tadını bilmiyordur bana göre.

1986 yapımı violence jack üçlemesini izledim. Ne ararsanız var...kan, vahşet, seks, distopya...organlar havada uçuşuyor, insanları yarmalar ikiye bölmeler, insan yemeler, tecavüz...yani anlayacağınız uçmuş seri, seinen diye izledim ama Oldscooll başka oluyor demek:D

Saçma ve abartı bulanlar olabilir ama berserk, ninja scroll ve basilisk tadı veriyor. Hatta onların esin kaynağı olmuş olabilir. Gore anime ve manga türü böyle bir şey...

Rainbow
15. bölümdeyim. Abi'nin hatununa yavşamak nasıl bir erkekliktir lan Mario :( Adam yengeci çıktı emi.
Ula Abi'mizi mezarında ters döndürecek :agla:

Roronoa Zoro

Monster'i tavsiye ederim. Gayet güzel bir konusu var. Gerçi ilk başlarda konusu çok ağır ilerliyor ama insan izledikçe daha da keyif alıyor.

ShishiSonsonn

DragonBall animesini nedense içimde bir önyargı var izlemedim izlemelimiyim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık