Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Ben begendim ya. Sadece ikinci hikayeyi fazla begenmedim o yuzden 9 :D Ilk hikaye de cidden cok guzeldi.
Gördüğüm en kötü uyarlama son iki hikayesi.

Örümcek ipi 4 sayfa. Cehennem Tablosu 30 sayfa. ikisini de animeyi izlemeden önce okumuştum. Ve görünce mutlu da olmuştum ama tamamen hayal kırıklığına uğradım.

Aralarındaki sayfa farkına rağmen ikisine de ayrılan zaman 20 dakika ve örümcek ipini eksik yansıttılar. Cehennem Tablosu'nu siz düşünün.

Ben asıl şu son hikayedeki katil oğlan için başlamıştım. Sonra ilk hikayeyi beğendim, ikinci hikaye kiraz ağaçlarının altında bilmem neyin nesiydi sanırım. Adam psikonun teki çıktıydı, tüm karılarını kesip biçtiydi hayvan. :/
Diğerlerini hatırlamıyorum, bir de işte o katil oğlan, cehenneme falan gidiyordu galiba, yaptıklarıyla yüzleşiyordu falan filan. :/
İşte o ikinci hikayede pek bir amaç göremedim ben de. :/ O cehenneme giden ikinci hikayedeki adam değil, başka ya. :D

Gördüğüm en kötü uyarlama son iki hikayesi.

Örümcek ipi 4 sayfa. Cehennem Tablosu 30 sayfa. ikisini de animeyi izlemeden önce okumuştum. Ve görünce mutlu da olmuştum ama tamamen hayal kırıklığına uğradım.

Aralarındaki sayfa farkına rağmen ikisine de ayrılan zaman 20 dakika ve örümcek ipini eksik yansıttılar. Cehennem Tablosu'nu siz düşünün.
Ben eserlerin hiçbirini okumadım. Elbette orjinal halleri daha iyidir, örümcek ipi ve cehennem tablosu olması gerektiği gibi geldi bana. Eserleri bilmediğimden okuduklarına karşı bir yorum yapamam. Diğerlerini beğendin mi?

İşte o ikinci hikayede pek bir amaç göremedim ben de. :/ O cehenneme giden ikinci hikayedeki adam değil, başka ya. :D

Ben eserlerin hiçbirini okumadım. Elbette orjinal halleri daha iyidir, örümcek ipi ve cehennem tablosu olması gerektiği gibi geldi bana. Eserleri bilmediğimden okuduklarına karşı bir yorum yapamam. Diğerlerini beğendin mi?
Diğer hikayeleri de pek beğendiğim söylenemez. En sevdiğim şeyler hikayelerdir, kendim de yazarım hatta. Ama ne yazık ki beğenmedim :/

Shigatsu wa kimi no uso

Güzel seriymiş güncel diye ağırdan alıyorum.Pozitif bir havası var.Ünlü klasik müzikleri dinlemiştim ama tekrar bakma isteği uyandırdı.

Nasıl yani ? Seri zaten aşık olması,farklı biriyle karşılaşıp hayatının değişmesi ve bu şekilde saplantılarından kurtulması üzerine kurulu değil mi ? Daha 3 bölüm izledim gerçi de bu şekilde devam eder gibime geliyor.
Hayır orası öyle de ben aşk üçgenlerinden felan bahsediyorum. :D Şuanki ilerleyişi gayet iyi de bunun einyalleri verilmişti. 1 veya 2 bölüm sonra görmen lazım. Yoksa Arima'nın sarışın kıza duyduğu aşk çok tatlı.Özellikle kendi içindeki konuşmaları çok güzel.

Rainbow'u izlemeye başladım. Bayadır erteliyordum çok fazla tavsiye olduğu için, Aşırı beklenti içinde olmama rağmen karşılıyor şimdilik inşallah sonunu da böyle getiririz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık