Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Fate Stay Night

Tavsiye ederim. Fate serisi olarak bir de Fate Zero var. Yapım olarak Stay Night önce ama şahsi fikrim önce Fate Zero'yu izleyip daha sonra Fate Stay Night'ı izlemeniz. Zaten Fate Stay Night tekrar çekiliyor. Hem yenisini izlemiş olursunuz :hmm:

Bu da Fate Zero

pomakemir

haziranda one piece izledim en son mangadan devam ediyorum artık animeyi hic izleyesim kalmadı.

Steins;Gate

Öncelikle bana zamanında bu animeyi tavsiye edenlere teşekkürlerimi sunuyor ve 10/10 u direkt yapıştırıyorum :D

Artıları:
- Orijinal karakterler, tutturuuu ~
- Zaman yolculuğuna girip batırmadan çıktılar.
- Komedisi, romantizmi, dramı hepsi tam ayarında bırakılmış. Çok da güzel olmuş.
- Çizimler ve efektler gayet kaliteli. Özellikle bazı sahnelerde kamera açısını çok iyi oturtmuşlar.
Mesela;

Bu sahnede karakterin yaşadığı duyguları anlamak için konuşmasına gerek yok :D
- Müzikleri konusunda kararsızım, ama kötü değil :D
- Ses aktörleri, Muhteşem. Başka da bir yorum yapmıyorum :good:

Eksileri:
- Asıl konuya 5. bölüm gibi giriş yapıyorlar. İlk 5 bölüm komedi ve karakterleri tanıtma havasında geçiyor. Belki bazılarını sıkılabilir ama ben ilk 5 bölümde bayağı gülüp eğlendim.
- Zaman yolculuğu olması nedeniyle "konu tekrar ediyor" gibisinden düşünenler olabilir.
- Anime boyunca sanki asıl animenin üstüne bir filtre konulmuş da onu izliyormuşuz gibi geldi bana.
Böyle nasıl desem, hani arabada giderken manzaraya bir normal bakarsınız bir de cam arkasından bakarsınız ya. İşte öyle. Tabii bu benim kişisel görüşümdür.
- Bitirmek istemiyorsunuz. 3 Gün bekledim son bölümü izlemek için :(

Uzun lafın kısası, izleyin izlettirin :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık