Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

En fazla 5-10 tane anime serisi izlemişimdir ama 100 lerce manga serisi okudum.Açıkçası Anime izlemek ciddi anlamda zaman kaybı 5 dakikada okuyabileceğiniz mangayı 20 dakkada izliyorsunuz.

En fazla 5-10 tane anime serisi izlemişimdir ama 100 lerce manga serisi okudum.Açıkçası Anime izlemek ciddi anlamda zaman kaybı 5 dakikada okuyabileceğiniz mangayı 20 dakkada izliyorsunuz.
çoğu güzel manga serisi çevrilmemiş çevirilerlerin %80'i güncel değil ingilizce okumakta tat vermiyor napak:( hoş benim ingilizce ne kadar yeterli olur o da meçhul:ehe: anime daha fazla vakit alsa da zaten yıllardır boş vakitten çok bir şeyim yok şu son bir yıldır vaktim kısıtlandı o da problem değil anlıyacağın:gamyon:

Anime izlemek-manga okumak keyif işidir, hangisinden daha çok keyif alıyorsan onu tercih edersin, bunu süre hesabına dökmen cidden çok garip geldi bana.

Manga okumakla anime izlemek birmi abi Robin'in ağlamaklı bi sesle i wanna live demesi Luffy'nin çok kral bi müzik eşliğinde Croco'ya storm atması, Nnotira'nin invasion eşliğinde reiatsu salıp gülümsiyen Zaraki'den tırsması bunların keyfini mangada yaşamakla animede yaşamak arasında çok çok büyük fark var.

Edit: En son Bleach'i izledim ikinciye:D Pek bahsetmeye gerek yok neyin ne olduğundan fillerları atlayıp 310'a kadar izleyin derim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık