Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

ulq

Law Of Ueki 9. bölüm. Pek akıcı seri değil ama her gün bir-iki atıyorum.

Ano Hana;Gerçekten çok dram yüklü bir animeydi. Direk beni ilk bölümden itibaren bağlamıştı kendine tek solukta bitirdim.
Clannad ve Clannad After Story; İlk başlarda anime konusunda dram falan yazsada ilk sezon da pek dram veya duygusal sahne yoktu fakat After story'de 10-11 bölüme gelince işte asıl dram orada başladı, bir ara dedim *aha gidiyorum galiba ağlıcam--* ama zor tutmuştum kendimi :D

Şimdi ise Durarara!! başladım 2. bölümdeyim bakayım ilk bölümde ne oluyor abi biri banada açıklasın felan dedim ama bakalım sıkıcam dişimi sonunu getiricem bununda :)

Ano Hana;Gerçekten çok dram yüklü bir animeydi. Direk beni ilk bölümden itibaren bağlamıştı kendine tek solukta bitirdim.
Clannad ve Clannad After Story; İlk başlarda anime konusunda dram falan yazsada ilk sezon da pek dram veya duygusal sahne yoktu fakat After story'de 10-11 bölüme gelince işte asıl dram orada başladı, bir ara dedim *aha gidiyorum galiba ağlıcam--* ama zor tutmuştum kendimi :D

Şimdi ise Durarara!! başladım 2. bölümdeyim bakayım ilk bölümde ne oluyor abi biri banada açıklasın felan dedim ama bakalım sıkıcam dişimi sonunu getiricem bununda :)
After story'i izleyip te ağlamaklı olmayan varmıdır ki zaten :ühü:, durarara da alışılmışın aksine karakter durumları ve olaylar epey karmaşık ama izlemesi zevkli animedir :)..

Btooom!

Tanıtım:
Dünyada oyuncu sayısı milyonları aşmış olan online BTOOOM oyunu, silahların kullanılmadığı, herkesin birbiriyle çeşitli bombalar kullanarak savaştığı bir oyundur.

Ryouta Sakamato da gerçek hayatta sıradan, çok da başarısı olmayan biriyken, BTOOOM oyununda dünyaca tanınan Japonya'nın en başarılı oyuncularından biridir.

Ryouta bir gün nasıl olduğunu anlayamadan kendini tropikal bir ormanda bulur. Buranın neresi olduğunu ve nasıl geldiğini araştırırken bir adamın saldırısına uğrar. Kısa zamanda da adamın bir BTOOOM oyuncusu olduğunu, kendisinin de bir şekilde BTOOOM oyunu içerisine girdiğini fark eder.

Ryouta, oyun tecrübeleriyle kısa sürede kendisini saldıranı yendikten sonra, neler olup bittiğini araştıracak, bir yandan da BTOOOM dünyasında hayatta kalmaya çalışacaktır.
12 bölüm çerezlik hoş bir anime, Fate:Zero, Mirai Nikki tarzı, değişik yeteneklere sahip kişilerin verdiği hayatta kalma savaşını anlatan animeleri seviyorsanız izlemenizi tavsiye ederim, kendi türü içinde kaliteli yapımlardan biriydi.

Code:Breaker

Tanıtım:
Derslerinde başarılı, çok iyi Aikido yapan, aynı zamanda güzel bir kız olan lise öğrencisi Sakura Sakurakouji, bir gün otobüsle evine dönerken pencereden birinin insanları mavi bir ateşle diri diri yaktığını görür. Telaşla olay yerine gittiği zaman ise çevrede bu olayla ilgili hiçbir ize rastlayamaz.

Ertesi gün okula giden Sakura, sınıflarına yeni gelen transfer öğrenci Rei Ogami'nin, bir gün önce insanları yakan kişi olduğunu fark eder.

Başlangıçta bu olaylarla ilgisi olmayan, son derece masum biri gibi gözüken Rei'nin kısa zamanda devlet için çalışan, özel güçlere sahip, "Code Breaker" olarak bilinen bir suikastçı olduğu ortaya çıkacaktır.
Shounen edebiyatında ki çoğu klişeyi kullanmışlar ve doğal olarak ortaya pek orijinal bir şey çıkmamış, senaryonun da çok başarılı olduğu söylenemez, açıkta kalan çok nokta var, ayrıca başroldeki Sakura isimli aptal kızın iticilik konusunda Naruto'da ki adaşını aratmadığını söylesem yeridir,

Peki tavsiye edermiyim, çok çok fazla boş vaktiniz yoksa hayır.

songoku

Binbougami ga

Anime Türü: Komedi, Aksiyon, Büyü, Ecchi.
Bölüm Sayısı: 13
Yapım Yılı: 2012

Lise öğrencisi olan İchiko Sakura doğduğundan beri hep şanslı bir kız olmuş, zengin, başarılı ve mutlu bir hayat sürmüştür. Ne var ki Sakura'nın iyi şansı aslında etrafındaki insanların şanslarını kendine çekmesinden kaynaklanmakta, bu da diğer insanları şanssız bırakmaktadır.

Bu dengesizliğin çözülmesi için kötü şans meleği Momiji dünyaya gelir ve Sakura'dan fazla şansını almak ister. Sakura ise halinden gayet memnundur ve iyi şansını vermeye hiç niyeti yoktur.

İlk bir kaç bölüm sonra sıkıyor ama boş vakitte izlenir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık