Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Chuunibyou'nun lite bölümleri her ne kadar 5 dk olup bizi coştursa da izleyince insanın küfredesi geliyor. Öyle kısacık seriye op ve end'ing ne iş oluyor. Ne vardı dolu dolu döşeselerdi, sanki :D Seitokai ovalarının da devamı gelecek. Çıkmasını beklediğim 3 ova daha var. Hocalarının, Tsuda'ya el hareketi çekerek o işi yapmadın mı hala demesi ve hizmetçinin su getirmek için kovayı kapma çalışmaları beni gülmekten bitirmiştir :D Böyle seriler çok az ne yazık ki, "keşke hergün yeni bölümleri çıksa" desek de, nerdee bizde o şans :D

Chuunibyou'nun lite bölümleri her ne kadar 5 dk olup bizi coştursa da izleyince insanın küfredesi geliyor. Öyle kısacık seriye op ve end'ing ne iş oluyor. Ne vardı dolu dolu döşeselerdi, sanki :D Seitokai ovalarının da devamı gelecek. Çıkmasını beklediğim 3 ova daha var. Hocalarının, Tsuda'ya el hareketi çekerek o işi yapmadın mı hala demesi ve hizmetçinin su getirmek için kovayı kapma çalışmaları beni gülmekten bitirmiştir :D Böyle seriler çok az ne yazık ki, "keşke hergün yeni bölümleri çıksa" desek de, nerdee bizde o şans :D
Demi ama keşke olsa da her gün izlesek :üzgünüm:, cidden az bu tür seriler, şuan gözüme kill me baby'i kestirdim, ondanda umutluyum güzele benziyor, şuan izlediğim seriyi bitirince ona geçeceğim, gerçi şu anki biraz uzun ama epey akıcı gidiyor biter kısa sürede, yine gerçi :D daha arada Fate/Zero izlemeyi düşünüyordum ama onu bir miktar daha erteleyeceğim gibi :).

Demi ama keşke olsa da her gün izlesek :üzgünüm:, cidden az bu tür seriler, şuan gözüme kill me baby'i kestirdim, ondanda umutluyum güzele benziyor, şuan izlediğim seriyi bitirince ona geçeceğim, gerçi şu anki biraz uzun ama epey akıcı gidiyor biter kısa sürede, yine gerçi :D daha arada Fate/Zero izlemeyi düşünüyordum ama onu bir miktar daha erteleyeceğim gibi :).
Kill me baby'yi gözüne kestirdiysen ardından da A-chanel animesini izlemeni şiddetle tavsiye ederim :D Peş peşe yapılan şaşkınlık ve sakarca kazalar sonucu ortaya çıkan espiriler harbi çok güzel oluyor :oleyo2:

[YOUTUBE]m8LT31k0pGE[/YOUTUBE]

songoku

Call Me Tonight

Anime Türü: Romantik, Komedi, Ecchi.
Bölüm Sayısı: 1
Yapım Yılı: 1986

Rumi, erkekleri memnun etmekle görevli bir telekızdır. Her zamanki gibi, telefonla gelen özel bir işi kabul eder. İş basittir, Ryo Sugiura adındaki çocukla ilgilenecektir. Ryo, yakın bir tarihte, ormanda dolaşırken üzerine gelen tuhaf bir ışık yüzünden canavara dönüşmektedir. Ancak Ryo, hiçbir olayı hatırlamamaktadır ve tek bildiği şey, ne zaman çıplak bir bayan vücudu görse veya kendi kendini tatmin etse, üzerinde bulunan elbiseleri parçalanmaktadır. Rumi bu ayrıntı üzerinde pek durmaz ama durması gerektiğini ve hatta önemle durması gerektiğini öğrenecektir

Kill me baby'yi gözüne kestirdiysen ardından da A-chanel animesini izlemeni şiddetle tavsiye ederim :D Peş peşe yapılan şaşkınlık ve sakarca kazalar sonucu ortaya çıkan espiriler harbi çok güzel oluyor :oleyo2:

[YOUTUBE]m8LT31k0pGE[/YOUTUBE]
Aldım onuda listeye, şimdide sıra konusunda kararsız kaldım, böyle giderse fate zero izleyemiycem ben, önce onu mu aradan çıkarsam napsam :D.

Aldım onuda listeye, şimdide sıra konusunda kararsız kaldım, böyle giderse fate zero izleyemiycem ben, önce onu mu aradan çıkarsam napsam :D.
Keyfin bilir. Ama bilmelisin ki fate/zero stay'den daha iyidir. Görsellik açısından olsun, karakter veya dövüşler açısından olsun. Yine de acele etmene gerek yok :D Gün geliyor ki izlenecek bir şey bulamıyorsun. Sindire sindire izlemek en iyisi :)

Bunu da birkaç gün önce izlemiştim, buraya yazmamışım, hatırlamışken ekleyeyim bari :),

Aishiteruze Baby

Tanıtım:
Kippei, sürekli kadın peşinde koşan bir kazanovadır. Ta ki, Yuzuyu hayatına girene kadar… Beş yaşındaki sevimli Yuzuyu'nun annesi, onu bırakıp gitmiş ve Kippei'nin ailesi, Yuzuyu'ya annesi bulunana kadar bakmak zorunda kalmıştır. Bunun üzerine, Kippei'nin aile meclisi toplanıp Yuzuyu'nun sorumluluğunu Kippei'ye verme kararı alırlar. Sürekli kızların peşinde koşan Kippei için küçük bir kıza annelik yapmak, sorumluluğunu almak en başta çok zor olsa da zamanla her şey değişir tıpkı Kippei gibi...
Ortalama bir shoujo idi, türe özellikle ilgi duyanların beğenisini kazanabilir ama bence çok da özel bir yapım değildi, Kippei'nin başlarda ki gevşek tavırlarını izlemek eğlenceli olsa da bir yerden sonra çok monotona bağladı, shoujo seviyorsanız bir şans verilebilir, sevmiyorsanız zaten hiç bulaşmayın.

songoku

Cosmo Police Justy

Anime Türü: Aksiyon, Macera, Bilim-kurgu, Fantastik, Duygusal.
Bölüm Sayısı: 1
Yapım Yılı: 1985

Gezegenler arası seyahatin mümkün olduğu bir gelecekte, sıradan insanların yanında; telepati ve cisimleri düşünce gücüyle hareket ettirebilmek gibi yeteneklere sahip esperler de varlıklarını sürdürmektedir. Kendisi de esper olan ve güçlerini suç işlemek için kullanan akranlarını yakalamakla görevlendirilen Justy, işindeki başarıdan dolayı, pek çok düşman edinmiştir.

Avlamaya çalıştığı suçlular tarafından, kellesi istenen bir hedefe dönüşmesi, sevdiği insanları da tehlikeye sürükleyecektir…

Justy Kaizard'ın seiyuu'su hatake kakashi'yi de seslendirmiştir.

Zettai Karen Children: The Unlimited - Hyoubu Kyousuke

Ön Bilgi:
Tür: Doğaüstü Güçler, Aksiyon
Bölüm Sayısı: 12
Kategori: TV Serisi

Konu:
2008-2009 yıllarında yayınlanan 51 bölümlük "Zettai Karen Children"Dan farklı olarak;
hikaye, Zettai Karen Children serilerinde yer alan Kyousuke Hyoubu etrafında şekilleniyor.

Projenin konusu:
Duyular-dışı algılamanın (ESP) yaygın olduğu bir dünyada yalnızca 3 kişide bu yetenek en yüksek seviyededir. Bu üç kişi, "Çocuklar" olarak bilinen özel ESP ekibidir. Çocuklar, daha gerçekleşmeden suçları engellemeye çalışan BABEL isimli bir organizasyonda çalışmaktadır. Kouichi Minamoto'ya bu çocukları izleme görevi verilmiştir, zira 10 yaşındaki süper güçlü bu üç çocuk başlı başına bir soruna dönüşebilmektedir.

Buradaki bilgiler anikeyf'den alıntıdır. (Çeviriyi de onlar yapıyor.)

Toplam 12 bölüm sürecek bu serinin yanlızca 1 bölümü yayınlandı. Ve ilk bölümünden kendisine bağlamayı başardı. Ancak açıkça söyleyebileceğim/bariz olan birkaç şey var:
1- Ana karakterin totoşu fena halde kalkmış.
2- Ana karakter çok zeki olduğu için (!) birkaç bölüm sonra gemideki haini bulacak.
3- Ana karakter P.A.N.D.R.A adındaki terörist grubunun başkanı ve taş çatlasın 17 yaşındadır.
  • (Çakma bir Code Geass havası seziyorum animede)

Birkaç Resim:

Bu animenin 2. bölümünü izledim. Açıkçası beni oldukça şaşırttı. Hiç beklemediğim bir şey ortaya çıktı. Spoiler içerisinde veriyorum. İzledikten sonra bakarsınız.

1- P.A.N.D.R.A başkanı olan çocuk aslında (1930-2013 arasını baz alırsak) 83 yaşında.
2- Tahminimce sadece SINIRSIZ modunu aktif edince zaman başkan için akıyor. Diğer sürelerde zamanın akması söz konusu değil. Bu sayede de başkan yaşlanmıyor.
3- Biraz çocuksu hareketler seziyorum. Özellikle fareye benzeyen şey çok itici.
4- Ufak kız çocuğunun mesafesi bizim ajandan daha genişse veya ajan gibi genişleyebiliyorsa, ajanlığının ortaya çıkması sadece Binbaşı'nın 2 kelimesine bakıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık