Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

B The Beginning 1x10 bitti, geriye iki bölüm kaldı. İki farklı konsepti beraber işlemeye çalışıp becerememiş gibi geldi, bir yanda Japon mitolojisi tarzı bir fantastik kısım varken diğer yanda tipik bir seri katil-dedektif kapışması var. İkisi iç içe olarak gösterilse de işleniş bakımından birbirinden kopuk geldi bana.
Bitirince biraz daha net düşüncelerimi yazarım. Şimdilik puanın 77/100 olur, kalan iki bölüm güzel olursa belki 80'e çıkarırım ama yine zor.
1x12 de bitti puanım net olarak 78'e yükseldi. Aşırı bir beklentiyle izlenmeyecek çerezlik bir seri. Dediğim gibi en büyük sıkıntısı iki farklı konsepti işlemeye çalışıp bunu kopuk kopuk hissetirmesiydi ama kötü değil. 2. Sezonu bekliyorum.

Konudaki ve hikaye olarak güzel. İşi bozan cgi animasyonlar ve romantizm:rolleyes:
Küt diye bitmesi handikap ama devamı geleceği düşünülürse o kadar da kötü değil.
Konusu güzel duruyor ama insanlar çok olumsuz tepki vermiş. Ben onları sallamayıp izleme listeme aldım, izlenir değil mi güzel yani?

1x12 de bitti puanım net olarak 78'e yükseldi. Aşırı bir beklentiyle izlenmeyecek çerezlik bir seri. Dediğim gibi en büyük sıkıntısı iki farklı konsepti işlemeye çalışıp bunu kopuk kopuk hissetirmesiydi ama kötü değil. 2. Sezonu bekliyorum.
Başka bir forumda, seriyi bitirdiğim zaman sıcağı sıcağına yazdığım yorumu ekleyeyim, biraz sert yazmışım gibi:p

"İzlenilebilir seri sorun yok ama orjinallikten yoksun gibi. İki ayrı konu işleniyor, iki başlı yani. Karakterlerin nedeni ve amacı klişe şeyler.

Ayrıca ana karakterlerden Gilbert, bildiğin Monster'den Johan Liebert çakması, rakibide monster'deki doktor tenma diyebiliriz."

Konusu güzel duruyor ama insanlar çok olumsuz tepki vermiş. Ben onları sallamayıp izleme listeme aldım, izlenir değil mi güzel yani?
Son zamanlarda çıkan çoğu animeden iyi konu/hikaye olarak, birkaç bölüm bak kendin karar ver.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık