Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Endeavor, Shota Aizawa, Villainler falan iyiler. Midoriya, Todoroki, Bakugo. Okuduğum, izlediğim en fiyasko üçlü . Insan birini bile mi sevmez yahu :artiz:
İşiniz gücünüz karizma karakterleri takip etmek he şekilciler sizi :) Midoriya ve hatta Bakugo bile aslında boş karakterler değil ama komedi uğruna biraz fazla abartılıp iticileştiriliyorlar. İticiler yani ona bir şey demem, ben de katılıyorum. Midoriya abartılı tırsak tepkiler göstermedikçe aslında sempatik bir karakter potansiyeli de var ayrıca. Ama Aizawa ve Endeavor nedir ya, neyini gördünüz karizmaları dışında? :D Tabi ben mangasına bakmadığım için bilmediğim şeyler olabilir onu şerh koyayım. Benim en sevdiğim karakter All Might'dur bu seride. En başta yüzeysel bir karakter duruyor ama aslında arka planı da çok güzel işlenen bi karakter olduğunu özellikle üçüncü sezonda gördük. Güzel ve eğlenceli buluyordum seriyi zaten ama üçüncü sezonla bi basamak yükseldi gözümde. Animasyonları harika demiş miydim?

İşiniz gücünüz karizma karakterleri takip etmek he şekilciler sizi :) Midoriya ve hatta Bakugo bile aslında boş karakterler değil ama komedi uğruna biraz fazla abartılıp iticileştiriliyorlar. İticiler yani ona bir şey demem, ben de katılıyorum. Midoriya abartılı tırsak tepkiler göstermedikçe aslında sempatik bir karakter potansiyeli de var ayrıca. Ama Aizawa ve Endeavor nedir ya, neyini gördünüz karizmaları dışında? :D Tabi ben mangasına bakmadığım için bilmediğim şeyler olabilir onu şerh koyayım. Benim en sevdiğim karakter All Might'dur bu seride. En başta yüzeysel bir karakter duruyor ama aslında arka planı da çok güzel işlenen bi karakter olduğunu özellikle üçüncü sezonda gördük. Güzel ve eğlenceli buluyordum seriyi zaten ama üçüncü sezonla bi basamak yükseldi gözümde. Animasyonları harika demiş miydim?
Güçsüz ve boş demedim ya. Fiyasko dedim. Karakterlerinden tut, p uplarina, gereksiz davranislarina. Todoroki klasik ana karakter geyi aşığı ne dersen, Bakugo sevilesi bir yani yok, Midoriya ise açık ara en sevmediğim ana karakterlerden biri.

Endeavor ise çalışıp çalışıp 2. olan biri gözümde. 1. ise yıllardır nesil kalan en güçlü Quirk sahibi beles güç ile All Might. Ben de severim AllMight'i ama Endeavorun rekabet içinde olduğu adam kim onu gör , ona rağmen geldiği nokta hoşuma gidiyor.

Aizawa'nin yeteneği de sağlam baya, ayrıca villaninler daha oturakli. Ruh hali bozuk çift kişilikli adami da seviyorum baya

Animasyonu güzel.

Ön yargıma rağmen çok beğendim. Oyun türü animeler içinde gerçek dünya ile oyun dünyası arasındaki kurguyu sıvamamış, gördüğüm nadir serilerden. Benimde ilk Çin animesi izleme deneyimim oldu. Oyun türü sevenlere tavsiye ediyorum.

Listeye aldım.
Kara no Kyokai. Değişik bir anlatım tarzı ve atmosferi var. Hoşuma gitti.
Kara no Kyokai'nin puanını başta 8 olarak vermiştim. Tekrar izleyince ve farklı detaylar fark edince 9'a çıkardım.

B The Beginning 1x10 bitti, geriye iki bölüm kaldı. İki farklı konsepti beraber işlemeye çalışıp becerememiş gibi geldi, bir yanda Japon mitolojisi tarzı bir fantastik kısım varken diğer yanda tipik bir seri katil-dedektif kapışması var. İkisi iç içe olarak gösterilse de işleniş bakımından birbirinden kopuk geldi bana.
Bitirince biraz daha net düşüncelerimi yazarım. Şimdilik puanın 77/100 olur, kalan iki bölüm güzel olursa belki 80'e çıkarırım ama yine zor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık