Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

Haklı falan değiller. Senelerdir seri çeviren, gerçekten de katkı veren adamlar para almıyor, ücretsiz bir şekilde sunuyor. Bu şark kurnazları telifini almadıkları seriyi para karşılığında satıyor. (Almışlarsa bir şey diyemem, ama cidden telifi almadan böyle bir iş yapıyorlar ise büyük şerefsizlik. )

Son düzenleme:
Haklı falan değiller. Seneler seri çeviren, gerçekten de katkı veren adamlar para almıyor, ücretsiz bir şekilde sunuyor. Bu şark kurnazları telifini almadıkları seriyi para karşılığında satıyor. (Almışlarsa bir şey diyemem, ama cidden telifi almadan böyle bir iş yapıyorlar ise büyük şerefsizlik. )
Filmci mantığından farkı yoktur.

Haklı falan değiller. Senelerdir seri çeviren, gerçekten de katkı veren adamlar para almıyor, ücretsiz bir şekilde sunuyor. Bu şark kurnazları telifini almadıkları seriyi para karşılığında satıyor. (Almışlarsa bir şey diyemem, ama cidden telifi almadan böyle bir iş yapıyorlar ise büyük şerefsizlik. )
Ben çok ağır konuşmaktan kaçındım ama yaptıkları çok ayıp. Seriyi okumayı bıraktım. En güzel yerinde geldiler para istediler benden.
İnşallah bunlardan premium alan yoktur.
Ve çevirmenleri ve site sahipleri burdaysa burdan onlara ABV diyorum.

O filmi kopyalayıp sana veren kişi o üründen elde ettiği kardan filmin yapımcısına para ödemiyor. Bu da aynı sistem. Mantıken paralı olması normal.
Nasıl mantıken normal? :/ Telif alınmayan bir ürünün para karşılığında satılması mantıklı anlıyorum. Hani kopya film falan da almıyorum ben. :/

Ben çok ağır konuşmaktan kaçındım ama yaptıkları çok ayıp. Seriyi okumayı bıraktım. En güzel yerinde geldiler para istediler benden.
İnşallah bunlardan premium alan yoktur.
Ve çevirmenleri ve site sahipleri burdaysa burdan onlara ABV diyorum.
Telif falan alsalar neyse, o zaman haklarıdır para istemek. Fakat telif almadan, seri üzerinden para kazanmak. :/ Neyse umarım başlarına bir iş gelmez, çok tehlikeli bu telif hakları. Hele üzerine para kazanıyorsalar aklını alırlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık