Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sokak Köpeği Sorunu

Sizce Ne Yapılmalıdır

• Kullanılan toplam oy
    320
İnan sinek bile öldürmeyen birisiyim. :D Sinek ile köpeği bir çerçeveye koyuyorsan, sanırım belediyenin köpekler ölsün diye sıkacağı ilaçtan biz de etkileniriz?
Niye ne farkı var sinekle köpeğin?
Bunların duygusal bağ kurduğu tek canlı sanırım köpek ve kedi olduğu için diğerleri umrunda değil. Allahın sessiz kulu böceğin ne suçu vardı da ölüme terkediyorlar anlamıyorum. Onlara da barınak sağlanması lazım :(
Böcekler sahipsiz değildir!

vegan olmayan insanların itlaf konusundaki duyarlarını kabul etmiyorum. 10 milyon köpek varsa 8 kişiye 1 köpek falan düşüyor. 8 kişinin bir sene içerisinde tükettiği hayvansal gıdaları düşününce güvenlikleri ve refahı icin bir canlıyı öldürmek / uyutmak vahşilik gelmiyor. bu zaten 200 bin yıldır yaptığımız bi şey.

Niye ne farkı var sinekle köpeğin?
Böcekler sahipsiz değildir!
Sineklerin taşıdığı virüslerin aldığı can ile köpeklerin aldığı can arasındaki fark olabilir. Boyut farkı olabilir. Sineği öldürmek için kullanılan plastik zımbırığın köpek versiyonu yapılsa insanlar kaldıramayabilir. En önemlisi sanırım 80 milyon insanın köpek ve sineğe farklı bakması. Bugün 80 milyon köpekler ölsün istese ölmüş olurdu... 🤔 Devam etmek istersen devamını getirebilirsin.

Sadece iğne için izin verilcek. Arada pislik yapanlar da tespit edilip olabildiğince cezalandırılcak. Olması gereken bu.
Aynen kesin olur bu. :D Senin 10 yaşındaki kardeşin, kuzenin, komşu çocuğu o mermi ile kafası patlamış kanla yerde duran köpeği görsün bakalım bi. :D Ben çocukken gördüğüm için söylüyorum. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık