Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sizi En Çok Rahatsız Eden Film

En Rahatsız Edici Fim?

• Kullanılan toplam oy
    84
Internetten falan da biraz baktım. Bunlar daha güzel duruyor sanki. Za Ginipiggu kısaymış baya. Belki bu gece izleyebilirim. Öteki film hiçbir açıdan pek tatmin etmedi çünkü. :(
Za Ginipiggu toplam 6 filmden oluşuyor. Listesi şöyle:

Za Ginipiggu: Akuma no Jikken (Şeytani Deney) (1985) Süre: 43 dakika
Za Ginipiggu 2: Chiniku no Hana (Kan ve Et Çiçekleri) (1985) Süre: 42 dakika
Za Ginipiggu 3: Senritsu! Shinanai Otoko (O Asla Ölmez) (1986) Süre: 39 dakika
Za Ginipiggu 4: Manhoru no Naka no Ningyo (Rögardaki Denizkızı) (1988) Süre: 63 dakika
Za Ginipiggu 5: Notorudamu no Andoroido (Notre Dame Androidi) (1988) Süre: 51 dakika
Za Ginipiggu 6: Peter no Akuma no Joi-san (Şeytan Kadın Doktor) (1990) Süre: 52 dakika

Za Ginipiggu 4: Manhoru no Naka no Ningyo (Rögardaki Denizkızı) (1988) Süre: 63 dakika
Za Ginipiggu 5: Notorudamu no Andoroido (Notre Dame Androidi) (1988) Süre: 51 dakika
Za Ginipiggu 6: Peter no Akuma no Joi-san (Şeytan Kadın Doktor) (1990) Süre: 52 dakika
İlkini az önce izledim. Bu şey film değil, başka bir şey sanki :( The Human Centipede'in rahatsız etme seviyesi 1 ise bu bir milyon falandır. Bir süre devamını izleyemem herhalde. Garip bir etkisi var.

Son düzenleme:
Hannibal'da rahatsız edicilik yok pek. Adamın mutfakta yemek pişirdiğini görüyorsun anca, bir de etin nereden geldiğini biliyorsun o kadar. İzleyen adamı acıktırır bile o dizi, dünya klasında aşçı gibi yemek pişiriyor herif.
Rahatsız edicilik diye söylemedim. Güzel dizidir ve arkadaş genellikle senaryonun saçmalığından bahsetmiş o yüzden hannibalı önerdim. Senaryosu hoştu.

İlkini az önce izledim. Bu şey film değil, başka bir şey sanki :( The Human Centipede'in rahatsız etme seviyesi 1 ise bu bir milyon falandır. Bir süre devamını izleyemem herhalde. Garip bir etkisi var.
İkinci bölümü çok daha fena. Ben hepsini izledim, izlemez olaydım.

İlk ikisine hızlıca baktım da biraz yapmacık duruyor sanki öyle çok etkilemedi beni.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık