Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sizi En Çok Rahatsız Eden Film

En Rahatsız Edici Fim?

• Kullanılan toplam oy
    84
A Clockwork Orange'daki sandalyeye bağlama sahnelerinde ve yine bir Kubrick filmi olan Eyes Wide Shut'taki malum sahnelerde bayağı rahatsız olmuştum.

İkinci bölümü çok daha fena. Ben hepsini izledim, izlemez olaydım.
Daha ne kadar fena olabilir merak ediyorum :(

İlk ikisine hızlıca baktım da biraz yapmacık duruyor sanki öyle çok etkilemedi beni.
Filmin başlarında çok da bir şey yoktu, bir de hızlıca bakmak şeklinde değil de filmin tamamını izlersen daha fazla etkiler bence. Hani o sahneleri resim olarak görsem sıkıntı olmazdı da uzun uzun izlemek sıkıntı oldu. Bir de senin aksine normal filmler bana yapmacık gelirken bu gerçekçi geldi bilemiyorum.

Daha ne kadar fena olabilir merak ediyorum :(

Filmin başlarında çok da bir şey yoktu, bir de hızlıca bakmak şeklinde değil de filmin tamamını izlersen daha fazla etkiler bence. Hani o sahneleri resim olarak görsem sıkıntı olmazdı da uzun uzun izlemek sıkıntı oldu. Bir de senin aksine normal filmler bana yapmacık gelirken bu gerçekçi geldi bilemiyorum.
Hızlıca derken en 1 saat izledim. O kesme sahneleri sanki bal mumundan yapılmış kolu kesiyo gibi pek alamadım o gerceklik hissini o yüzden pek etkilemedi sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık