Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sizi En Çok Rahatsız Eden Film

En Rahatsız Edici Fim?

• Kullanılan toplam oy
    84
A Srpski Film, Hostel ve Requim For a Dream'i izledim. Bence en kötüsü A Srpski Film. Diğerleri çok da etkilemedi.

Oo benim konum, sıralayayım aklıma gelenlerden. Bunlar aynı zamanda çok beğendiğim filmlerdir. Ama mide bulandırıcıdan ziyade psikoloji bozucudur.
Antichrist
Ichi The Killer
Funny Games
Bad Boy Bubby
Gothika
May
Taxidermia
Gummo
Benny's Video
Artı çerezlik diyebileceğim Pathologhy adında rahatsız bir film daha. Şimdilik aklıma gelenler bunlar.
Smoker'ın dediklerinden de Hostel hariç hepsini izledim. 3. film çerezlik ve mide bulandırıcı kısmına girerken diğerleri psikolojik sanat eseridir.

Buradaki filmlerin yanında sanat eseri gibi kalacağı başka filmler de buldum. Bünyesi hassas olanlar bakmasın. Özellikle sonuncusu fena.

Pink Flamingos

August Underground's Mordum

Grotesque

Za Ginipiggu (Guinea Pig)

Çocukken izlediğim için "The Pianist" filmi. Şimdiyse internet sağolsun seyrettiğim gore içerikli videolar yüzünden hissiz bir adam oldum. Hiçbir dramaya üzülemiyorum.

A Srpski'ı biraz izlemeye çalıştım ama bana bu tarz filmleri izlemek saçma geliyor. Evet düşününce bu filmde düşünülüp de filme alınan her şeylerin çok daha beteri gerçek hayatta oluyordur. Ama bunu filme dökmenin de bir anlamı olduğunu düşünmüyorum.

Requem for a Dream belki de burdaki tek değeri olan film psikolojik yönünden dolayı. Onu da tam izlemedim ama konusunun ne olduğunu biliyorum.

Benim çok zaman önce izleyipde etkisinde kaldığımı hatırladığım Jim Carry'nin oynadığı 23 filmi var. Şu an izlesem ne tepki veririm bilmiyorum.

Edit: Old Boy'u da izlemiştim o da etkileyiciydi baya.

Son düzenleme:
Bir Sırp Filmi, Salo yada Sodomun 120 Günü gibi bir sürü film izledim hatta Cannibal Holocoust bile beni Old Boy(Kore versiyonu) kadar rahatsız etmedi. Filmdir yaparlar insanlara birşeyler göstermeye çalışırlar veya sapkın düşüncelerini sanat adı altında beyaz perdeye yansıtırlar diye düşünürdüm eskiden. Fakat şimdi bu filmler saçma ve anlamsız geliyor.

Son düzenleme:
Tam acaba hang filmi izlesem diye düşünürken bu konuya denk geldim. Tür olarak pek ilgimi çekmedikleri için bu tarz filmleri normalde pek izlemem. Merakımdan The human Centipede'i izlemeye karar verdim. İzledikten sonra editlerim artık :(

Tam acaba hang filmi izlesem diye düşünürken bu konuya denk geldim. Tür olarak pek ilgimi çekmedikleri için bu tarz filmleri normalde pek izlemem. Merakımdan The human Centipede'i izlemeye karar verdim. İzledikten sonra editlerim artık :(
Git Requiem for a Dream'i izle bari. O adam boş film çekmez, tabi psikoloji seviyorsan az da olsa :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık